Pohár JUTAGRASS U19

Krajský fotbal

Souhrn výsledků a termínů Poháru JUTAGRASS staršího dorostu.

 

Skupina A (UMT Náchod)

Náchod B – Česká Skalice                                                 8 : 1

Šulitka 3x, Pípek 2x, Vrabec, Moravec, Král – Kubánek

 

Hronov/Police – Babí/Machov                                        3 : 2

Ansorge 2x, Bergmann – Roztočil, Hanuš

 

sobota 25. února 2012
14,00 hodin        Náchod B – Babí/Machov

16,00 hodin         Hronov/Police – Česká Skalice

 

Skupina B (UMT Černíkovice)

Vamberk – Doudleby n.O.                                                  2 : 2

Vašátko V., Vašátko K. – Mazura, Matoušek

Třebechovice – Solnice                                                       2 : 6

Bulušek 2x, Kadavý, Rýznar, Cink, Javorka

 

sobota 18. února 2012 = termín bude upřesněn !!!
09,00 hodin        Třebechovice – Doudleby n. O.

11,00 hodin    Vamberk – Solnice

 

Skupina C (UMT Trutnov)

Červený Kostelec – Volanov                                              2 : 4

Hlava, Dostál           Palinkaš 3x, Šošovička

 

neděle 4. března 2012

16,45 hodin        Žacléř – Lánov


Červený Kostelec – Lánov                                                  3 : 0 kont.

Žacléř – Volanov                                                                 0 : 1

Palinkaš

 

Skupina D (UMT Trutnov)
neděle 19. února 2012

13,50 hodin        FKM Úpa B – Úpice                               nehráno

15,45 hodin        Vysoká/Třebeš – Rudník                         7 : 1

Jankovský 2x, Červinka 2x, Rederer, Drapák, Matějka – Horešovský

neděle 26. února 2012
12,00 hodin        FKM Úpa B – Rudník

13,50 hodin         Vysoká/Třebeš – Úpice

 

Skupina E (UMT Rychnov nad Kněžnou)

neděle 26. února 2012

12,00 hodin        Častolovice – Voděrady

14,00 hodin          Dobruška – Albrechtice

 

neděle 4. března 2012
12,00 hodin        Voděrady – Albrechtice

14,00 hodin         Dobruška – Častolovice

 

Skupina F (UMT Chudonice)
pátek 2. března 2012

16,30 hodin        FC Olympia HK – Červeněves

18,15 hodin         Skřivany – Smiřice

 

pátek 9. března 2012
16,30 hodin        FC Olympia HK – Skřivany

18,15 hodin         Smiřice – Červeněves                            

Skupina G (UMT Nová Paka)
sobota 3. března 2012 = nový termín !!!

15,30 hodin        Jiskra Jaroměř – Libáň

17,15 hodin         FC Vrchlabí – Sobotka

 

sobota 10. března 2012 = nový termín !!!
14,30 hodin        Jiskra Jaroměř – Sobotka

FC Vrchlabí – Libáň                                                                  5 : 5

Žďárský 3x, Brandejs, Renner – Třmínek 2x, Havlík,  Maděra, Tu Hai Linh

Skupina H (UMT Chudonice)
sobota 25. února 2012

08,15 hodin        Kunčice/RMSK Cidlina – Lovčice

10,00 hodin        FK Chlumec nad Cidlinou – Hlušice

sobota 3. března 2012
08,15 hodin        Kunčice/RMSK Cidlina – Hlušice

10,00 hodin         FK Chlumec nad Cidlinou – Lovčice

 

Skupina I (UMT Nová Paka)
Nová Paka – Kopidlno                                                        9 : 0

Svoboda 4x, M. Luňák 3x, Vavrinec, Brádle

 

sobota 10. března 2012 = nový termín !!!

16,15 hodin        FKM Javorka – Hořice

 

sobota 25. února 2012
08,15 hodin        Nová Paka – FKM Javorka

15,30 hodin   Hořice – Kopidlno

 

 

 

ROZLOSOVÁNÍ ZIMNÍ ČÁSTI JUTA GRASS POHÁRU

 

1. kolo

     

    1. Termín konání od 1. 2. 2012 – 18. 3. 2012 /z rozhodnutí předsedy VV Královéhradeckého KFS, pana Václava Andrejse, je účast klubů zařazených do této soutěže povinná !!!/

     

    2. Počet účastníků:                                                                                    36 (9 čtyřčlenných skupin, vítěz skupiny postupuje do jarního osmifinále, kam postoupí 7 týmů z Oblastního Východočeského přeboru U-19 FC Slavia Hradec Králové, Sokol Třebeš, MFK Nové Město n. M., Olympia Hradec Králové B, FK Náchod, Spartak Rychnov nad Kněžnou a TJ Dvůr Králové nad Labem)

     

    3. Systém skupin:                                                                                  V JEDEN DEN SE HRAJE POUZE DVOJZÁPAS, POPŘÍPADĚ POUZE JEDEN ZÁPAS, hraje se dle přiloženého rozlosování, zápasy se hrají 2 x 45 minut na umělých travách Královéhradeckého kraje).

     

    4. Co rozhoduje o postupu
    a) počet bodů (ze dvou odehraných utkání)

    b) vzájemné utkání (pokud bylo sehráno)

    c) rozdíl skóre
    d) vyšší počet vstřelených branek

    Příspěvek 800,-- Kč/zápas, utkání bude řídit jeden delegovaný

    rozhodčí, jeho odměna (250,-- Kč = paušál, 250,-- Kč případné cestovné) bude zahrnuta do příspěvku na dvojzápas, popřípadě zápas.

     

     

     

    Hrací doba:

    2 x 45 minut

    Hlášení výsledků:

    Pořádající klub nahlásí výsledky + střelce branek vždy bezprostředně po skončení miniturnaje, nebo utkání na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo formou sms zprávy na telefonní číslo 602 276 501.

    Střídání:

    V tomto turnaji je povoleno opakované střídání. Střídá se vždy v přerušené hře.

    Zápis o utkání:

    Vzhledem k probíhajícím jednáním o přestupech a hostováních není nutné předkládat registrační průkazy, hráči startují na soupisku potvrzenou mateřským klubem.                                                      Zápisy o utkání se nepíší, povinnost napsat Zápis o utkání vzniká pouze v případě zranění hráče. V tomto případě je povinností rozhodčího miniturnaje, nebo utkání poslat Zápis o utkání na adresu Královéhradecký krajský fotbalový svaz, Habrmanova 192, 501 01 Hradec Králové.

     

    K miniturnaji je delegován vždy jeden hlavní rozhodčí.

     

    Změny:

    Všechny změny, /tzn. změna termínu miniturnaje, změna hracích časů…/ je nutno hlásit na mailové adresy: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,       Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Samozřejmostí je informování a dohoda se soupeřem.

     

    Původní článek: http://khfotbal.cz/km/pohar-jutagrass-u19.html

    Nejlepší fotbalový manažer.
    Banner
    V češtině a ZDARMA!

    Další dokumenty

    Facebook

    Soutěže