Spuštěny stránky onlajny.khfotbal.cz

Krajský fotbal

Od nové sezony je možnost komentovat živě zápasy přímo na webu khfotbal.cz. Ohlasy v anketě jsou pro tuto novinku, ovšem aktuální situace je taková, že se do této doby přihlásil pouze jediný zájemce o její využití. Přitom poddoména onlajny.khfotbal.cz je již funkční.

 

Svoje místo na onlajnech má jako první hradecká Slavia na adrese: onlajny.khfotbal.cz/slaviahk. Její zápasy bude komentovat Martin Krempa.

 

Co udělat pro to, abyste mohli komentovat zápasy svého mužstva?

Stačí mít nějaké mobilní nebo pevné internetové připojení na hřišti a notebook, případně PC nebo tablet. Z něho se pak připojíte na své stránky a do své sekce přes přihlašovací jméno a heslo a můžete živě komentovat dění na hrací ploše po vzoru serveru onlajny.cz.

Navíc do těchto přenosů vložím ZDARMA banner VAŠEHO 1 reklamního partnera a zajistím na hlavní stránce propagaci komentovaného zápasu.

Preferujeme zápasy KFS, ale nezříkáme se zájemců ze strany mužstev našeho kraje v rámci vyšších i nižších soutěží.

 

Máte strach, že je ovládání složité?

 

Nemějte obavu. Obsluhu zbrusu nového skriptu, který byl dán do provozu, zvládne každý.

Pokud o tom nejste přesvědčeni, podívejte se na to, jak návštěvníci budou zápas vidět ZDE.

K "osahání" nabízíme i přístup do administrátorského prostředí. Do startu soutěží je to možné ZDE. (už. jméno: admin, heslo: demo).

 

Jestliže vážně uvažujete o tom, že byste od nové sezony (třeba i nepravidelně) ONLINE zpravodajství ze zápasů přinášeli, napište Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Vytvořím pro Vás speciální přístup.

 

V zimní přestávce dojde (v případě zájmu) o doladění onlajnů a plném propojení s khfotbal.cz.

Read more http://khfotbal.cz/web/spusteny-onlajny-khfotbal-cz.html

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže