Vítězem Jelichov Cupu Drunk Team

Krajský fotbal

V tradiční termínu 11-13.12.2015 se uskutečnil v jaroměřské hale ASVAJ již 12 ročník turnaje Jelichov Cup 2015. Tohoto turnaje se po 2 letech zúčastnil maximální možný počet 30 účastníků z celých Východních Čech. Turnaj byl rozlosován do 6 základních skupiny, když do finálového dne postoupily vždy jen 2 nejlepší týmy z těchto skupin.

 

 

 

Jelichov Cupu se účastní pravidelně každý rok řada kvalitních týmů. Do nedělního finálového dne se tak nedostala řada týmů, které by mohly pomýšlet klidně i na celkové vítězství a rovněž i týmů, které již tento turnaj dokázaly vyhrát. Napříkad ,,Triumphus“ (Janoušek, Šisler, Ottmar, Klapka…), T.T.I.Team (Radouš, Vágner, Kopecký…), Joga Bonito (Ehrengerger, Kabourek, Valášek…), Káňata Broumov (Klapkovský, Khun, Hlava L….), Atlético Chuligan Dobruška (Hašek, Týfa, Hlava D…..), nebo MAMBO (Žalman, Pavlásek, Kašprišin…)

 

Do finálového dne se nakonec probojovalo 12 nejlepších týmů, které byly rozděleny do tří čtyřčlenných skupin. Z těchto finálových skupin postoupily do čtvrtfinále vždy 2 nejlepší týmy a 2 nejlepší týmy ze třetích míst.

 

 

V prvním čtvrtfinále vedl favorit FC Antiga Sempre, v brance s ligovým Tomášem Holým, nad týmem Zdraví muži 3 tisíciletí ještě chvilku před koncem 2:1, ale nakonec utkání ztratil a prohrál 2:3. Druhé čtvrtfinále proti sobě svedlo DRUNK TEAM  a ,,domácí“ Babylon Jaroměř. V tomto vyrovnaném utkání branka nepadla, a tak přišly na řadu penalty. Ty nakonec zvládli lépe hráči DRUNK TEAMU a díky tomu postoupili do finále turnaje.

 

Ve třetím čtvrtfinále se utkaly 2 nováčci tohoto turnaje, a to týmy Cuba Libre a Vítěz tohoto zápasu. Vyrovnané skóre 1:1 nakonec znamenalo penaltový rozstřel, ve kterém byli šťastnější hráči z Trutnova (Cuba Libre). V posledním čtvrtfinále se střetly stejně jako loni týmy FC Jelichov a Golden Guns a stejně jako loni došlo po remíze 2:2 na penalty. Ty nakonec lépe zvládli hráči FC Jelichov a postoupili tak do semifinále turnaje.

 

V prvním semifinále na sebe narazili Zdraví muži 3 tisíciletí a Cuba Libre, čili oba nováčci tohoto ročníku. Z vítězství se nakonec radoval zaslouženě tým Zdraví muži 3 tisíciletí a postoupil do finále. Ve druhém semifinále se utkal nejúspěšnější tým historie turnaje FC Jelichov s DRUNK TEAMEM. Vyrovnaný zápas rozhodla jediná chyba, a tak se po nejtěsnějším možném vítězství radoval z postupu do finále ,,hradecký“ DRUNK TEAM.

 

V zápase o bronz rozstřílel tým FC Jelichov soupeře Cuba Libre vysoko 6:0 a obhájil tak loňské 3 místo.

 

Ve finále se utkal DRUNK Team a nováček turnaje, tým Zdraví muži 3 tisíciletí. Finále bylo od začátku v režii DRUNK TEAMu a výsledkem toho bylo vítězství 2:0 a vítězství v turnaji, což tento tým dokázal již v roce 2010. Vítězství to bylo naprosto zasloužené, neboť ještě nikdy ve 12ti leté historii se nestalo, aby vítězný tým nedostal za 10 zápasů v turnaji ani jeden gól!

 

 

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Jiří Poděbradský z ,,domácího“ týmu ,,FC Jelichov“. Nejlepším střelcem byl vyhlášen s 9ti góly Jakub Krčál z týmu ,,Zdraví muži 3 tisíciletí“ a nejlepším brankářem byl zvolen naprosto jednoznačně Jan Stejskal z DRUNK TEAMu. Cenu FAIR PLAY pak získal nováček turnaje, a to tým s názvem ,,Vítěz tohoto zápasu“.

 

Velikou pochvalu za zvládnutý maratón 86ti zápasů za víkend si pak zaslouží rozhodčí tohoto turnaje, kterými byli tradičně pp. Lukáš Tryzna, Petr Buchta a Štěpán Janeček.

 

-JL-

 

Původní článek: http://khfotbal.com/index.php/nabidky-turnaj-dalsikategorie-344/2810-vitezem-jelichov-cupu-drunk-team

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže