Umožní počasí jít opět na fotbal?

Napsal uživatel KHfotbal.com Pátek, 02. Listopad 2012 10:58

Krajský fotbal

Po rozmarech počasí a minulém katastrofickém víkendu, kdy se převážná část utkání musela kvůli sněhové nadílce odložit, bychom měli opět zajít na fotbal. V neděli od 15 hodin hrají ligoví votroci další veledůležitý zápas s Českými Budějovicemi. Co nás čeká v kraji?

Opět jsme si dovolili označit utkání mužstev z popředí tabulky i z opačného konce.

 

 

 

 

Úřední výkop je tentokrát už ve 14 hodin a v sobotu je tahákem kola duel Slavia HK - Jičín, Kunčice - Vysoká, Stará Paka - Hostinné.

 

V dorostu půjde o hodně na Pardubicku - Vysoké Mýto - FK Pardubice B, krajské soutěže mají na pořadu duely prvních dvou, shodou okolností tam kraj nominoval pouze okresní rozhodčí Dohalice - Probluz a Hostinné - Javorka.

 

V neděli je zajímavé utkání Jaroměř - Dvůr B i Třebeš - Malšovice.

 

Samozřejmě i další utkání mají svůj náboj a v každém z nich půjde o prestiž, body i žízeň.

 

 

SOBOTA 03.11.

 


MUŽIKrajský přebor - 13.kolo
Slavia HK(5) - Jičín(4) (Šiling, Žerovnický, Chudoba)14:00
Kratonohy(16) - Libčany(3) (Gereg, Janeček, Havlík)14:00
Česká Skalice(11) - Trutnov(2) (Krucký, Staněk, Liebisch)14:00

1.A třída - 13.kolo
Úpice(3) - Třebechovice(11) (Erlebach, Kalaš, Linhart)14:00
Černilov(13) - Roudnice(10) (Bačo, Krotil, Svoboda)14:00
Kunčice(1) - Vysoká n.L.(4) (Ježek, Stieber, Vlachynský)14:00
Chlumec n.C.(5) - Vrchlabí(2) (Filip, Bednář ml., Hůlka)14:00
Ohnišov(9) - Nový HK(6) (Hofman, Vítek Pe., Hlaváč)14:00

1.B třída sk.A - 13.kolo
Žacléř(11) - Libáň(9) (Zloch, Trejbal, Ježek)13:30
Nové Město(5) - Kopidlno(2) (Andrýs, Nývlt, Kos)14:00
Miletín(6) - Rudník(12) (Kout, Martínek, Medlík)14:00
Sobotka(8) - Mostek(10) (Čožík, Fryš, Jiříček)14:00
Stará Paka(1) - Hostinné(3) (Nožka, Vítek Pa., Jansa)14:00
Mladé Buky(14) - Jičín B(7) (Bečvář, Šmolka, OFS TU)14:00

1.B třída sk.B - 13.kolo
Police n.M. B(9) - Dobruška B(14) (Kubálek, Janota, Doubic)14:00
České Meziříčí(10) - Doudleby n.O.(8) (Frič, Kubišta, Vaníček L.)14:00
Opočno(11) - Předměřice(7) (Říha, Šmída, Hlavsa)14:00
Častolovice(4) - Provodov(6) (Slavíček, Dujsík, Slavíček)14:00

 

 

DOROST

Východočeský přebor st. dorostu - 13.kolo

Hlinsko(4) - Nový Bydžov(8) ()10:15
Dv.Králové(7) - Nové Město(11) (Medlík, Miškař, OFS JC)10:15
Vysoké Mýto(2) - FK Pardubice B(3) ()11:45
Č. Třebová(5) - Ústí n.Orlicí(10) ()11:45
Slavia HK(13) - Letohrad B(12) (Chudoba, Žerovnický, OFS HK)11:45
Olympia HK B(6) - Rychnov n. Kn.(9) (Pešava, Horský, OFS HK)12:00

Krajský přebor st.dorostu - 13.kolo
Žacléř(13) - Solnice(7) (Jehlička)11:45
Kunčice(2) - Nová Paka(10) (Vlachynský)11:45
Náchod B(5) - Trutnov B(9) (Buchta)12:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 13.kolo
Sobotka(6) - Kopidlno(1) (Jiříček)11:15
Červeněves(2) - Kosičky(7) (Novotný M.)14:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 13.kolo
Dohalice(2) - Probluz(1) (OFS HK)11:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 13.kolo
Meziměstí-Teplice(7) - J.Lázně(6) (OFS NA)10:00
Hostinné(1) - Javorka(2) (OFS TU)11:45

Krajská soutěž st.dorostu sk. D - 13.kolo
České Meziříčí(4) - Voděrady(2) (Vaníček L., Kubišta)11:45
Týniště(6) - Albrechtice(7) (Bednář st.)14:00
Krajský přebor U17 - 13.kolo
Dobruška - Slavia/Nový HK (Mucha)09:30
Vrchlabí - Kostelec/Častolovice (Vitvar)11:15
Chlumec/Převýšov - Třebeš (Hůlka)11:45
Trutnov/M.Buky - Červený Kostelec (Beránek)15:15

ŽÁCIKrajský přebor SŽ - 13.kolo
Broumov - Dv.Králové (Čejchan)09:30
Vrchlabí - Kostelec/Častolovice (Vitvar)09:30
Chlumec/Převýšov - Třebeš (Hůlka)10:00
Dobruška - Slavia/Nový HK (Mucha)11:30
Trutnov/M.Buky - Červený Kostelec (Beránek)13:30

Krajská soutěž st.žáků sk.A - 13.kolo
Jaroměř - Hořice (Janeček)09:30
Hostinné - Javorka (OFS TU)10:00
N./S. Paka - Vrchlabí (Jansa, Vítek Pa.)11:30
Skřivany - Rudník (Seidl)12:00

Krajská soutěž st.žáků sk.B - 13.kolo
Vamberk/Doudleby - České Meziříčí (Bednář st.)10:00

 

Nejste u internetu a chcete si nechat zaslat výsledky utkání mužů třeba do místní hospody? Je to jednoduché, napište SMS ve tvaru:

Pro krajský přebor: ZAP 99000 KP
1. A třídu: ZAP 99000 1A
1. B třídu sk. A: ZAP 99000 1BA
1. B třídu sk. B: ZAP 99000 1BB

a pošlete na telefon 9079909. Do 2 minut Vám přijdou všechny aktuální výsledky, které jsou na serveru. Vhodná doba pro zaslání SMS je cca od 17.15. Spolupracujete se stránkami khfotbal.com, zasíláte fotografie, jste mezi 10 nejlepšími účastníky tipovací soutěže nebo pouze diskutujete? Napište si o přístup do této služby pouze za 3,- Kč na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Provozovatelem služby je khfotbal.com, telefonická infolinka
(603 595 639).
Cena za odeslání SMS zprávy je 9 Kč vč. DPH (pokud není uvedeno jinak).

Za službu technicky odpovídá Axima spol.s r.o. , infolinka
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , www.premiumservices.cz

 

NEDĚLE 04.11.

 


MUŽIKrajský přebor - 13.kolo
Hořice(13) - Týniště(6) (Buchta, Franěk, Průcha)14:00
Jaroměř(9) - Dvůr Králové B(15) (KFS PA, KFS PA, KFS PA)14:00
Červený Kostelec(1) - L.Bělohrad-Pecka(12) (Pešava, Horský, Hlaváč)14:00
Nový Bydžov B(7) - Olympia HK(8) (Vancl, Kalaš, Vítek Pa.)14:00
Rychnov n. Kn.(14) - Broumov(10) (Korec, Šmída, Trejbal)14:00

1.A třída - 13.kolo
Police n.M.(14) - Dobruška(7) (Šmolka, Dujsík, Janata)14:00
Přepychy(8) - Kostelec n.O.(12) (Vlachynský, Miškař, Bačo)14:00

1.B třída sk.A - 13.kolo
Bílá Třemešná(4) - J.Lázně(13) (Odvárko, Otava, Bednář L.)12:00

1.B třída sk.B - 13.kolo
Třebeš(1) - Malšovice(3) (Haken, Hron, Vích)14:00
Černíkovice(5) - Lokomotiva HK(12) (Tobiáš, Beránek, Trnovský)14:00
Borohrádek(13) - Deštné v O.h.(2) (Šlezingr, Svoboda, Kánská)14:00

DOROSTKrajský přebor st.dorostu - 13.kolo
Chlumec n.C.(4) - Vrchlabí(1) (Kubišta)10:30
Hořice(6) - Volanov(14) (Průcha)11:45
Červený Kostelec(3) - Dobruška(11) (Horský, Hlaváč)11:45
Jaroměř(12) - Třebechovice(8) (KFS PA, KFS PA)11:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 13.kolo
Skřivany(4) - Podhradí(5) (Čožík)10:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 13.kolo
Kobylice(4) - Stěžery(3) (Liebisch, OFS HK, Slavíček)11:45
Lhota p.L.(5) - Myštěves(7) (Hrušková)14:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 13.kolo
Úpice(5) - Bílá Třemešná(4) (Lavrenčíková)14:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 12.kolo
Česká Skalice(3) - Meziměstí-Teplice(7) (Hofman)14:00

Krajská soutěž st.dorostu sk. D - 13.kolo
Vamberk(1) - Velké Poříčí(5) (Bednář st.)13:00

Krajská soutěž st.dorostu sk. D - 12.kolo
Týniště(6) - České Meziříčí(4) (Bečvář)14:00
Krajský přebor U17 - 13.kolo
Nové Město - Rychnov n. K. (Hlavsa)11:15

ŽÁCIKrajský přebor SŽ - 13.kolo
Nové Město - Rychnov n. Kn. (Hlavsa)09:30

Krajská soutěž st.žáků sk.B - 13.kolo
Rozkoš/Babí - Týniště (Kout)10:15
Hronov-Police - Olympia HK B (Dujsík)11:45
Třebechovice - Meziměstí-Teplice (Mucha)12:00

Původní článek: http://khfotbal.com/horke-zpravy/umozni-pocasi-jit-opet-na-fotbal.html