Zasílání SMS výsledků a informací

Krajský fotbal

Pokud chcete zjistit aktuální výsledky zveřejněné na stránkách khfotbal.com a nejste právě u internetu, můžete si je nechat zaslat formou Premium SMS.  Díky spolupracovníkům zde bude většina výsledků téměř stejně rychle jako na oficiálních stránkách KFS. Pokud chcete tuto možnost využít, musíte mít povolenu službu PREMIUM SMS.

 

Hledáme další spolupracovníky, kteří by byli ochotni max. do 30 minut po skončení utkání KFS pravidelně posílat výsledek na stránky khfotbal.com. Podrobnosti sdělíme mailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Aktivním spolupracovníkům nabízíme zasílání SMS servisu za zvýhodněnou cenu.

 

Pro všechny fanoušky krajského fotbalu jsme obnovili SMS službu v podobě zasílání výsledků z krajských soutěží na mobilní telefony.

Jednorázová služba

Tato služba funguje tak, že po odeslání SMS v pevném tvaru Vám zhruba do dvou minut přijdou aktuální výsledky vybrané soutěže (odehrané v uplynulých dvou dnech), které jsou na serveru khfotbal.com dostupné. Vzhledem k tomu, že rozhodčí mají zasílat výsledky do třiceti minut od konce zápasu, vždy je třeba počítat s nějakou prodlevou a možností, že přece jenom nějaký výsledek bude chybět. Přijde Vám pouze jedna SMS s výsledky jedné soutěže.

Po zaslání níže uvedeného formátu SMS, dostanete do 2 minut následující SMS (příklad):

1.A: Kost-Chlu 0:2, Jaro-Trec 4:1, L.Be-Roud 11:0, Dobr-Trut 3:0, Vrch-Hori 1:1, Dv.K-Krat 5:2, Libc-CeKo 1:0, khfotbal.com

SMS musí být ve tvaru (mezi slovem ZAP, 99000 a soutěží musí být 1 mezera!!!):

MUŽI: DOROST
Krajský přebor:

odešlete SMS ve tvaru:

ZAP 99000 KP

1.A třída:

odešlete SMS ve tvaru:

ZAP 99000 1A

1.B třída sk.A:

odešlete SMS ve tvaru:

ZAP 99000 1BA

1.B třída sk.B:

odešlete SMS ve tvaru:

ZAP 99000 1BB

 

odešlete na 9079909. Do 2 minut přijdou všechny aktuální výsledky, které jsou na těchto stránkách zadány.Cena SMS je 9,- Kč vč. DPH.

Krajský přebor staršího dorostu:

odešlete SMS ve tvaru:

KHFOTBAL KPSD

odešlete na 9079909. Do 2 minut přijdou všechny aktuální výsledky, které jsou na těchto stránkách zadány.

Cena SMS je 9,- Kč vč. DPH.

další soutěže lze zprovoznit na žádost

STARŠÍ ŽÁCI: MLADŠÍ ŽÁCI:
lze zprovoznit na žádost
NELZE pro velký počet zápasů - nevejdou se do 1 SMS

Cena SMS info servisu pro aktivní návštěvníky a spolupracovníky khfotbal.com je 3,- Kč za 1 SMS s okamžitými výsledky. Ti o tuto možnost musí požádat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a následně jim budou zaslány mailem zpět instrukce. Tato sleva platí pro každého návštěvníka a spolupracovníka, který aktivně přispívá na stránky. Služba je omezena na 1 telefonní číslo (toto číslo musí zájemce předem sdělit). Případné nejasnosti konzultujte na výše uvedeném mailu.

 

Provozovatelem služby je khfotbal.com, telefonická infolinka
(603 595 639).
Cena za odeslání SMS zprávy je 9 Kč vč. DPH (pokud není uvedeno jinak).

Za službu technicky odpovídá Axima spol.s r.o. , infolinka
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , www.premiumservices.cz

 

 

Pozor, pokud máte nějaký nápad, co byste si chtěli nechat posílat pomocí SMS na svůj mobil, stačí napsat. Pokud to bude možné, mohu doprogramovat.

Původní článek: http://khfotbal.com/web/zasilani-sms-vysledku-a-informaci.html

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže