4. kolo Tip ligy čtenářů Deníku

Rychnovsko

Vítězkou čtvrtého kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stala Radana Moravcová z Dobrušky (RK0052), která získala sedmnáct bodů a vyhoupla se do čela průběžného pořadí. Další čtyři soutěžící si na konto připsali po jedenácti bodech.

Prosíme vítězku 4. kola Radanu Moravcovou, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0052 Radana Moravcová, Dobruška 17 40
RK0033 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 37
RK0035 Kačka Vaněčková, Houdkovice 5 37
RK0059 Milan Vanžura, Dobré 8 34
RK0101 Nikola Jedlinská, Kostelec 0 32
RK0042 Renata Holubářová, Slatina n. Z. 8 31
RK0053 Petr Moravec, Dobruška 8 31
RK0107 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 5 31
RK0049 František Pašta, Solnice 5 31
RK0001 Vladimír Stára, Rychnov 5 31

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0064 Juraj Jirásek, Sněžné 2 31
RK0123 Josef Martínek, Vamberk 5 29
RK0071 Miroslav Brouček, Týniště 11 28
RK0041 Jan Charvát, Čestice 8 28
RK0044 Miroslav Charvát, Čestice 8 28
RK0043 Miroslav Charvát ml., Čestice 8 28
RK0106 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z. 8 28
RK0098 Aleš Kupka, Opočno 8 28
RK0055 Josef Podolský, Dobruška 8 28
RK0088 Miloš Zeman, Častolovice 8 28

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0004 Josef Černý, Jílovice 5 28
RK0019 Vladislav Kuchař, Rychnov 5 28
RK0108 Daniela Ludvíková, Rychnov 5 28
RK0014 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 5 28
RK0056 Ludmila Podolská, Dobruška 5 28
RK0097 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 5 28
RK0087 Bořek Krejčí, Solnice 2 28
RK0083 Petr Mitlehner, Týniště 2 28
RK0005 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 28
RK0109 Pavel Marek, Rychnov 8 25

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0006 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 25
RK0080 Vladimír Beran, Týniště 5 25
RK0048 Miroslav Dostálek, Rychnov 5 25
RK0047 Libuše Dostálková, Rychnov 5 25
RK0017 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 5 25
RK0065 Milan Koty, Č. Meziříčí 5 25
RK0036 David Lehmden, Houdkovice 5 25
RK0058 Václav Mervart ml., Dobruška 5 25
RK0022 Jan Plašil, Javornice 5 25
RK0062 Bohuslav Šolín, Dobruška 5 25

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0038 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 25
RK0079 Jiří Bruder, Týniště 2 25
RK0077 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 2 25
RK0076 Antonín Závodní, Týniště 2 25
RK0124 Lubomír Kuchař, Javornice 8 23
RK0121 Jaroslav Šitina, Byzhradec 8 23
RK0100 Jakub Jedlinský, Kostelec 0 23
RK0051 Václav Vágner, Dobruška 11 22
RK0015 Eva Dvořáčková, Doudleby 8 22
RK0067 Jiří Hejzlar, Ohnišov 8 22

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0086 Jan Krejčí, Solnice 8 22
RK0078 Josef Šesták, Č. Meziříčí 8 22
RK0050 Marie Vágnerová, Dobruška 8 22
RK0037 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 22
RK0095 Milda Bartoš, Kostelec 5 22
RK0032 Vladimír Gutler, Dobruška 5 22
RK0012 Milan Mazura, Doudleby 5 22
RK0039 Josef Plachetka, Houdkovice 5 22
RK0030 Martin Sosna, Dobruška 5 22
RK0096 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 2 22

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0003 Pavel Jedlinský, Černíkovice 2 22
RK0111 Aťka Micherová, Rychnov 11 21
RK0120 Jaroslav Gutler, H. Králové 8 20
RK0010 Michaela Havlíková, Doudleby 0 20
RK0103 Miroslav Jedlinský, Kostelec 0 20
RK0093 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 8 19
RK0072 Radek Boris, Týniště 8 19
RK0016 Radek Dvořáček, Doudleby 8 19
RK0018 Marie Kuchařová, Rychnov 8 19
RK0068 Jaroslav Macek, Dobruška 8 19

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0094 Břetislav Brož, Kostelec 5 19
RK0099 Pavel Dvořák, Kostelec 5 19
RK0066 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 19
RK0031 Jaroslav Knapek, Dobruška 2 19
RK0020 Josef Plašil, Javornice 2 19
RK0023 Alča Dohnalová, Kostelec -1 19
RK0115 Martin Karlíček, Opočno 5 17
RK0122 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. 2 17
RK0102 Ivana Jedlinská, Kostelec 0 17
RK0110 Franta Michera, Vamberk 11 16

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0045 Petr Hellinger, Dobruška 8 16
RK0060 Petr Hofman, Dobruška 8 16
RK0090 Petr Ficenec, Chábory 5 16
RK0091 Lenka Hofmanová, Dobruška 5 16
RK0084 Miloš Matoušek, Kostelec 5 16
RK0061 Milan Bartoš, Dobruška 2 16
RK0105 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 16
RK0008 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 16
RK0007 Josefa Suchánková, Potštejn -1 16
RK0119 Jakub Mervart, Dobruška 2 14

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. – 100. místo)
RK0069 Ladislav Procházka, Jílovice 0 14
RK0114 Lucie Micherová, Vamberk 8 13
RK0011 Jana Mazurová, Doudleby 5 13
RK0021 Marie Plašilová, Javornice 2 13
RK0028 Michal Jiroud, Dobruška -1 13
RK0013 Hana Novotná, Olešnice v OH -1 13
RK0081 Ladislav Provazník, Týniště -1 13
RK0112 Pavel Michera, Rychnov 8 12
RK0131 Marta Micherová, Vamberk 5 12
RK0118 Vlasta Knapková, Dobruška 5 11

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. – 110. místo)
RK0128 Jana Micherová, Rychnov 5 11
RK0127 Alžběta Micherová, Vamberk 2 11
RK0029 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 0 11
RK0009 Matěj Mazura, Doudleby 0 11
RK0024 Jirka Dohnal, Kostelec 5 10
RK0034 Jan Hellinger, Dobruška 5 10
RK0075 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 10
RK0092 Josef Ficenec, Dobruška 2 10
RK0040 Josef Hanyk, Vamberk 2 10
RK0082 Pavel Provazník, Kostelec 2 10

PRALESNÍ LIGA (111. – 123. místo)
RK0089 Petr Rudolf, Olešnice v OH 2 10
RK0002 Jaroslav Zahradník, Houdkovice 2 10
RK0129 Stefanie Micherová, Vamberk 8 9
RK0137 Aleš Hašek, Dobruška 8 8
RK0126 Kateřina Micherová, Vamberk 2 8
RK0125 Nikol Micherová, Vamberk -1 8
RK0117 Martina Smolová, Dobruška -1 8
RK0046 Dominik Hellinger, Dobruška 2 7
RK0054 Milan Koleno, Dobruška 2 7
RK0027 Pavel Bartoš, Semechnice -1 7
RK0104 František Kroš, Javornice -1 7
RK0070 Zdeňka Procházková, Jílovice -1 7
RK0025 Jirka Smola, Dobruška -1 7

KANDIDÁTI POSTUPU (124. – 129. místo)
RK0113 Tomáš Michera, H. Králové -1 6
RK0063 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 5 5
RK0132 Zdena Pavelková, Vamberk 5 5
RK0116 Radek Smola, Dobruška 5 5
RK0073 Josef Albrecht, Týniště 0 4
RK0057 Václav Mervart st., Dobruška -4 4

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (130. – 135. místo)
RK0133 Věra Micherová, Vamberk 2 2
RK0135 Hana Pavlištová, Vamberk 2 2
RK0134 Ludmila Švorčíková, Vamberk 2 2
RK0085 Stanislava Krejčová, Solnice 2 1
RK0130 Marie Micherová, Vamberk 2 0
RK0136 Petra Hašková, Dobruška -1 -1

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (136. a 137. místo)
RK0074 Roman Izák, Opočno 2 -2
RK0026 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí -7 -2

Výsledky tipovaných zápasů 4. kola

1. Týniště – Kratonohy  3:2   1
2. Rychnov – Slavia HK  2:2   0
3. Ohnišov – Kostelec  3:1   1
4. Častolovice – Borohádek 2:5   2
5. Opočno – Deštné  2:7   2
6. Labuť – Albrechtice  2:2   0
7. Žďár – Zdelov  1:1   0
8. Křovice – Dobré  2:1   1
9. Roveň – Dobruška B  6:2   1
10. Domašín – Javornice B  3:1   1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 50 branek.

Upozornění pro soutěžící

Redakce Rychnovského deníku ještě jednou upozorňuje všechny soutěžící fotbalové Tip ligy, aby do kuponů v případě svého prvního hlasování v letošním ročníku vyplnili úplně všechny údaje včetně kompletní adresy a telefonního čísla nebo e–mailu. Soutěžící, kde budou údaje chybět, vyřadíme. V současné chvíli prosíme o doplnění údajů u těchto soutěžících, jinak je budeme muset z Tip ligy vyřadit. Jedná se o: Josefa Plašila, Marii Plašilovou, Jana Plašila, Vlaďku Kašparovou, Pavla Dohnanského, Jana Hellingera, Petra Hellingera, Dominika Hellingera, Josefa Albrechta, Jiřího Brudera, Danielu Ludvíkovou, Martina Karlíčka, Miroslava Broučka, Josefa Šestáka ml. a Josefa Šestáka. Pokud své údaje nedoplní do konce tohoto kola, budou z Tip ligy vyřazeni. Pro více informací kontaktujte redakci na telefonním čísle 494 533 510.

Číst více

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže