Los Fain ligy firem 2012

Náchodsko

Ve čtvrtek se uskutečnilo v sále Městské Dvorany ve Smiřicích slavnostní zahájení, spojené s rozlosováním 6. ročníku fotbalového turnaje firem v sálové kopané, s názvem Jaroměřská TROPICAL FAIN LIGA firem 2012.

 

 

 

 

Tohoto slavnostního aktu se zúčastnilo na 100 významných hostů z řad ředitelů, majitelů a hráčů firem, potažmo vzácných hostů. Mezi nimi nechyběl např. starosta Města Jaroměře Ing. Jiří Klepsa, předseda Výkonného výboru Královehradeckého kraje p. Václav Andrejs, p. Ladislav Brož – předseda trenérsko metodické komise KFS, nebo ředitel závodu Kimberly Clark p. Tonny McNelly a další a další významní hosté.

 

Moderování této akce se zhostila na výbornou dvojice moderátorů Hitrádia MAGIC pp. Aleš Javůrek a Pavel Schröfel a nutno říci, že jejich humor a styl moderování byl nejednou odměněn obrovským potleskem celého sálu. V průběhu večera došlo na vysvětlení systému soutěže, prezentaci účastnických firem a dalších organizačních záležitostí. Vrcholem večera pak bylo samotné rozlosování.

 

V letošním ročníku došlo poprvé v historii k rozdělení na 1. a 2. ligu. Slavnostní rozlosování pak provedli zástupci všech týmům, kteří si vylosovali týmové číslo, které dané týmy rozdělilo do předem nachystaného herního klíče.

 

Po tomto slavnostním rozlosování přišel na řadu slavnostní raut, který připravilo místní učiliště, na kterém se probíraly další náležitosti a podrobnosti turnaje.

 

Více informací, fotografií a zajímavostí nejen z Jaroměřské TROPICAL FAIN LIGY firem naleznete na www.fainsport.cz

 

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže