Daniel Procházka: Chci hrát atraktivní fotbal a pomoct Hradci do ligy

Napsal uživatel FCHK.cz Čtvrtek, 20. Červen 2019 00:00

FC Hradec Králové - Jeho přestup se před začátkem přípravy zrodil jako poslední. "Chci v Hradci předvádět atraktivní fotbal, bavit lidi a pomoct týmu do ligy," říká rychlonožka Daniel Procházka, který přišel z Ústí nad Labem.

12. ročník JAKO CUP vyhrála Mladá Boleslav

Napsal uživatel FCHK.cz Středa, 19. Červen 2019 00:00

FC Hradec Králové - Sportovní areál Háječek hostil dvanáctý ročník turnaje JAKO CUP. V něm se utkalo 24 týmů kategorie U9 a z celkového prvenství se radovalo družstvo FK Mladá Boleslav. Domácí Votroci skončili šestí.

LOS FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – začínáme v Sokolově, pak doma s Duklou

FC Hradec Králové - Na losovacím aktivu profesionálních soutěží bylo rozhodnuto o programu příštího ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Ta začíná o víkendu 20.–21. července, Votroci hrají první zápas v Sokolově. Ve druhém kole přivítáme doma Duklu, která sestoupila z nejvyšší soutěže.

Starší žákyně skončily v turnaji o titul na 4. místě

Napsal uživatel FCHK.cz Pondělí, 17. Červen 2019 00:00

FC Hradec Králové - Hradecké starší žákyně v neděli bojovaly ve finálovém turnaji o titul mistryň republiky. V silné konkurenci obsadily po dvou těsných porážkách 4. místo.

Votroci zahájili letní přípravu, sešlo se 32 hráčů

FC Hradec Králové - V pondělí odpoledne zahájil A tým Votroků letní přípravu první jednotkou. Na tréninkovém hřišti se sešlo 32 hráčů, z nich pět z dorostu, čtyři posily a dva na testech.

Patnáctce se závěr sezóny nepovedl

Napsal uživatel FCHK.cz Neděle, 16. Červen 2019 00:00

esebo - V posledním mistrovském utkání této sezóny podlehla patnáctce Dukle Praha.

Mladí Votroci si na ZŠ Sever zahráli proti trenérům a učitelům

Napsal uživatel FCHK.cz Sobota, 15. Červen 2019 00:00

FC Hradec Králové - Skončila sezona a do finiše se blíží také školní rok. Na ZŠ Sever se tak uskutečnil tradiční vyhecovaný duel mezi deváťáky-mladými fotbalisty FC Hradec Králové a mužstvem trenérů a učitelů. Z vítězství se tentokrát radovali ti starší - podívejte se na rozhovory s aktéry a fotogalerii.