Zpravodajství KFS

SESTŘIH: FK Fotbal Třinec - FC Hradec Králové 1:1

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Pondělí, 19. Srpen 2019 00:00

FC Hradec Králové - Votroci si v 5. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivezli bod ze hřiště FK Fotbal Třinec. V zápase měli trvalou převahu, ale doplatili na nevyužité šance. Soupeř vyrovnal v samém závěru.

Proti juniorkám Dukly Praha v druhé půli s čistým kontem!

zen Starší Žákyně - Hradecké starší žákyně sehrály první přípravné utkání na Novém Hradci Králové.

Béčko poprvé vyhrálo – porazilo Bohemians

Napsal uživatel FCHK.cz Neděle, 18. Srpen 2019 00:00

FC Hradec Králové - Z prvního vítězství v ČFL se raduje béčko Votroků. Na hřišti rezervy Bohemians v Uhříněvsi sice svěřenci Karla Krejčíka prohrávali 0:1, ale Marek Rajnoch dokázal dvěma trefami skóre otočit a zařídil výhru Hradce.

Z Třince se vracíme s bodem

Napsal uživatel FCHK.cz Sobota, 17. Srpen 2019 00:00

Admin - Fotbalisté Hradce Králové se v rámci 5. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představili v Třinci. Branka mohla padnout již v první půli, ale výhodu pokutového kopu nevyužil Erik Prekop. Votroky tak poslal do vedení na začátku druhého dějství Adam Vlkanova. Domácí vyrovnali v závěru po ojedinělé příležitosti, prosadil se Valenta.

Hodně šancí, bohužel jen jeden gól, říká Adam Vlkanova

Redakce - Záložník Adam Vlkanova patřil opět k hlavním aktérům zápasu, bojoval, nahrával a vstřelil také jedinou branku Votroků v remízovém duelu. „Je to škoda, myslím si, že jsme odehráli dobrý zápas. Hodně šancí, bohužel jen jeden gól. Zahodili jsme penaltu i další příležitosti,“ říká po Třinci Adam Vlkanova. V dalším rozhovoru uvidíte hodnocení

Kouč Frťala: Měli jsme jednoznačně vyhrát

Redakce - Votroci po většinu zápasu byli lepším týmem, vypracovali si spoustu šancí, ale na tři body v Třinci to nestačilo. „Ke třem bodům nám chyběla kvalita ve finální fázi, kdy asi šest situací, z kterých jsme mohli skórovat, jsme vyřešili špatně. Zápas jsme měli jednoznačně vyhrát, do 70. minuty jsme měli hru plně pod kontrolou,“ hodnotí remízu