Letošní FAIN LIGA je minulostí

Náchodsko, Turnaje
Napsal uživatel TB   
Neděle, 04. Březen 2012 16:16

Jaroměřská TROPICAL FAIN LIGA firem 2012 zakončila svůj již 6. ročník v sobotu 3.3.2012 pátým - finálovém kolem. V tomto finálovém kole se určil celkový vítěz 1. ligy, ale i její sestupující, stejně tak došlo k určení postupujících z 2. ligy mezi "elitu" .

 

 

V ranní skupině se utkaly týmy o sestup z 1. ligy. Tento boj nejlépe zvládly týmy CZ PLACHEKTA, který si počínal naprosto suverénně a GASTRO LUCIE. Třetí tým skupiny Kimberly Clark se jen o bod vyhnul pro ně nečekanému sestupu. Sestupová místa nakonec zbyla ve velmi litém boji a po vyrovnaném pořadí na týmy PP Pohony a Kamila Macha.

 

Nejočekávanější byla určitě finálová skupina o vítěze 6. ročníku Jaroměřské TROPICAL FAIN LIGY firem. Již těsné pořadí týmů před finále slibovalo velmi napínavou podívanou, což se nakonec i potvrdilo. K vidění byly velmi bojovné a pohledné zápasy. Pořadí na prvních 3 místech skupiny byly tak vyrovnané, že konečné pořadí musela rozhodnout až minitabulka. Vítězem této skupiny a rovněž i celkovým se stal možná trochu nečekaně, ale určitě zaslouženě tým PROST – Karel Brendl. Na druhém místě ve finálové skupině i celkově se umístil trojnásobný vítěz FAIN LIGY, a to tým Rudolfa Poláka, vedený nejlepším střelcem turnaje – Radkem Gorolem (35 gólů). Jako třetí ve skupině a díky tomuto mocnému finiši i celkově skončil nováček turnaje – Bílá Elektra. Na čtvrtém místě pak skončil dvorský V+J Rodos, pro který bylo konečné umístění vzhledem k získaným bodům před finále možná trochu zklamáním. Na 5.místě pak Autoprofi&Matějovský, pro který byl určitě již samotný postup do finále velikým úspěchem.

 

Druhá liga nabídla rovněž velmi napínavou podívanou. Z postupu do 1. ligy se nakonec radoval zaslouženě hořický GLOBAL a Hitrádio MAGIC. Zdali tohoto postupového práva využijí, je již pouze na nich. Umístění na ostatních místech celkového pořadí bylo následující: 3. PROFIMARKET, 4. PL Servis, 5. VT Domy, 6. JUTA a.s.

 

Velikou pochvalu a uznání zaslouží i rozhodčí, kteří odřídili všech 5 turnajů Jaroměřské TROPICAL FAIN LIGY firem 2012 a těmi byli Petr Buchta a Štěpán Janeček.

 

6. ročník Jaroměřské TROPICAL FAIN LIGY firem je tedy již minulostí. Nezbývá než se těšit na to, co přinese její 7. ročník.

 

Více informací, fotografií a zajímavostí nejen z Jaroměřské TROPICAL FAIN LIGY firem naleznete na www.fainsport.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže