Mladíci z Cidliny se s Libercem drželi

Turnaje
Napsal uživatel TB   
Neděle, 29. Leden 2012 20:21

Na Memoriálu Vlastislava Marečka se novobydžovští dorostenci střetli ve dvou zápasech se stejně starými libereckými nadějemi. Mladší U16 odjeli s porážkou 0:2, o rok starší kolegové prohráli 2:5.

 

 

 

 

FC Slovan Liberec U16 - RMSK Cidlina U16 2 : 0 (1:0)

 

Trenéři Petr Průcha a Vladimír Blažej: "Jeli jsme do Liberce bez sexteta hráčů, pomohli čtyři noví hráči, z toho tři žáci. Velmi dobře jsme sehráli aktivní obranu, samozřejmě soupeřova půle pro nás byla vzácnější. Kluci zápas odmakali a za to zaslouží pochvalu. Pochvala za způsob hry v obranné fázi přišla i z úst povolaných - od trenéra domácích a bývalého ligového hráče Holeňáka.Velmi dobře se projevil žákovský stoper Němec. V Liberci se hrála ve výborné atmosféře, takto je potom radost trénovat."

 

FC Slovan Liberec U17 - RMSK Cidlina U17 5 : 2 (3:1)

 

Trenér Vladimír Blažej: "Velmi dobrá první 15minutovka s aktivním presingem vyústila v naše vedení, kdy se po faulu na Melichara trefil z TK Haken. Od 15.m. nás Liberec začal přehrávat a do poločasu zcela zaslouženě otočil na 3:1. V druhé půli se hrála oboustranně útočná partie, my jsme měli za stavu 3:1 tři velké šance (Haken dvakrát sám na branku), ale místo snížení jsme postupně inkasovali z rychlých kontrů.V závěru jsme zaslouženě korigovali, po centru Kašprišina se trefil hlavou opět Haken. Byl to solidní zápas, mile překvapil nováček Chramouský."

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže