Do Mladé Boleslavi autobusem ZDARMA, za zájezd na Duklu peníze ZPĚT

Ligový a divizní fotbal

Datum: 15.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Do Mladé Boleslavi autobusem ZDARMA, za zájezd na Duklu peníze ZPĚT

Fotbalový klub FC Hradec Králové přispěje na úhradu autobusu, který bude vypraven k utkání 8. kola v Mladé Boleslavi.

V letošní sezóně provází pořádání autobusových zájezdů na hřiště soupeřů smůla. Při utkání na Spartě se autobus na konci dálnice směr Praha dostal do "zácpy" a někteří fanoušci tak shlédli pouze druhou část utkání AC Sparta Praha - FC Hradec Králové. To ještě nikdo netušil, že při zpáteční cestě se autobus porouchá, a fanoušci se do svých domovů dostanou až v brzkých ranních hodinách.

Nyní, při cestě na utkání FK Dukla Praha - FC Hradec Králové, se autobusu porouchal brzdový systém, a tak fanoušci uvízli na Jižní spojce a k utkání dorazili až v sedmdesáté minutě. "Je to smůla. Přepravce Veolia Transport nám však peníze za autobus již vrátil. My je následně vrátíme fanouškům, kteří k utkání cestovali." říká člen Fanklubu Votroci 2000 František Řehounek. Fanoušci si je tak mohou vyzvednout nyní v neděli při mistrovském zápase s Bohemians 1905, a to těsně před výkopem mezi 16.30 až 16.45 za montovanou tribunou. Nevyzvednuté peníze budou vloženy do banku a následně použity na fanouškovský support nebo dopravu k následným utkáním.

K problémům s autobusy říká generální ředitel klubu Ing. Richard Jukl: "Již během zápasu na Dukle jsem se dozvěděl, že fanoušci mají opět problém s autobusem. Ihned po zápase jsem se domluvil s členem Fanklubu Votroci 2000 Františkem Řehounkem, že jako kompenzaci za peripetie s tím spojené, a zároveň i za výkon našeho týmu, jaký měli možnost vidět na Dukle, jim klub přispěje na autobus na příští utkání venku, to znamená do Mladé Boleslavi." Fanoušci tak budou moci k utkání v Mladé Boleslavi (neděle 25. 9. 2011, 16.00 hod.) cestovat ZDARMA. Hlásit se můžou již nyní, a to na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript [1] . Upřednostněni budou samozřejmě ti fanoušci, kteří jezdí za Votroky pravidelně.

References

  1. ^ Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (fchk.cz)

Authors: FCHK.cz

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže