Neděle, 18. Září 2011 19:04
Post to Twitter

Září 18, 2011 By: Velký vezír Category: Výsledky mužů

TJ JISKRA ČESKÁ SKALICE – TJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 4:2 (1:2)
Branky: Martin Šmíd, Lukáš Kožený, Pavel Železov, Jiří Kuneš – Valtera, Klapkovský
Sestava Skalice: Čejchan – Punar, Kožený, Goll, Franců (Valeš) – Suchánek (Novák) , Židík, Kuneš, Zítko – Železov, Šmíd

Začátek utkání domácí zaspali a po zaváhání obrany inkasovali již v deváté minutě – 0:1. Hosty branka povzbudila a další šanci si vypracovali hned v 14. minutě. Hráči Jiskry se osmělili vystřelit až v 16. minutě a o minutu později po závaru dokonce nastřelili tyč. Následné minuty začali hosty přehrávat. V 37. minutě skaličtí rychle rozehráli trestný kop, když si soupeř stále ještě stavěl zeď a bylo z toho nastřelené břevno! Aktivita domácích byla odměněna v 41. minutě, když se odražený míč dostal ke Šmídovi a ten srovnal – 1:1. Bohužel pro domácí po dalším zaváhání a šťastném odrazu šli v 45. minutě hosté opět do vedení – 1:2.

Druhý poločas se odehrával za vydatného deště a to svědčilo lépe domácím. V 53. minutě ještě pálil Punar z  trestného těsně vedle polické branky, ale v 55. minutě už bylo srovnáno, když si na rohový kop naběhl Kožený a trefil se z voleje k tyči – 2:2. Domácím se poté podařilo jít do vedení, Kuneš perfektně vysunul Železova a ten přesně zakončil k bližší tyči – 3:2. Poté skaličtí trochu ubrali plyn a dovolili dostat se do hry i soupeři, ale naštěstí přišel čtvrtý gól.  Individuální akci zakončil technickou ránou Kuneš a dal tak zápasu konečný výsledek – 4:2.