Oslabená Jiskra prohrála ve Lhotě p. Libčany

Post to Twitter

Září 10, 2011 By: Velký vezír Category: Výsledky mužů

TJ SOKOL LHOTA POD LIBČANY – JISKRA ČESKÁ SKALICE 3:0 (1:0)
Sestava Skalice: Čejchan – Punar, Kožený, Goll, Franců – Belák, Kuneš, Židík, Zítko – Voráček (70. Tauchamnn), Šmíd

Značně oslabená Jiskra nastoupila ve Lhotě v nestandardní sestavě, avšak v prvním poločase sehrála s domácími více než vyrovnanou partii. V 15. minutě se ocitl po trestném kopu v šanci hostující Kuneš, ale hlavičkoval nad branku. Ačkoli měli skaličtí mírnou převahu v držení míče i šancích, tak do vedení šli domácí, když v 32. minutě po závaru před Čejchanovou brankou napotřetí dopravili míč do sítě – 1:0. Zbytek poločasu se odehrával vyrovnaný, bojovný zápas bez vyložených šaqncí na obou stranách.

Na začátku druhého poločasu měli první šanci opět hosté – v 51. minutě po rohovém kopu hlavičkoval těsně vedle Goll a následovala i šance domácích, která skončila jen závarem před brankou. V 56. minutě mohl srovnat Belák, ale sám před brankářem špatně zpracoval. Rozhodující moment zápasu nastal v 62. minutě, když se domácí útočník dostal za skalickou obranu, byl Čejchanem faulován a z následné penalty se ujali domácí vedení 2:0. Domácí byli poté na koni a další velkou šanci měli o tři minuty později, ale tentokrát si s ní skalický brankář poradil. Zbytek zápasu dohrávali skaličtí v křeči a již se jim nepodařilo se prosadit do šancí, naopak otevřenou hrou umožnili domácím ještě jednou skórovat v 81. minutě – 3:0. Nepovedené utkání pro hosty bylo završeno v 86. minutě kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Belák.