Ve Fan Clubu Slovanu Broumov i hejtman Franc

Náchodsko
Napsal uživatel TB   
Čtvrtek, 10. Květen 2012 17:49

6. 5. 2012 - převzali čestné členství Fan Clubu hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Luboš Franc a vedoucí Evropské kanceláře Královéhradeckého kraje v Bruselu Ivana Tomková. Hejtman Franc provedl slavnostní výkop a na konci zápasu předal ceny nejlepším hráčům z každého týmu. Zároveň s paní Tomkovou poděkovali v kabinách mužstev za dobrou hru a za výsledek utkání celému týmu.

 

 

 

Fan Club děkuje rodičům a trenérům přípravky za účast na zahajovacím nástupu jejich svěřenců s hráči mužstva A, které bylo hodnoceno kladnou odezvou publika, hostů, delegáta i rozhodčích.

 

 

Na každém dalším domácím utkání mužstva A vyhlašuje Fan Club tip na výsledek zápasu. Tipovat bude možno ihned u pokladny a výhrou budou jak věcné ceny, tak permanentka na další fotbalovou sezónu.

 

 

Fan club oslovil trenéry fotbalových týmů Slovanu Broumov (mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci, starší žáci a mladší dorost), aby vybrali nejlepšího hráče svého týmu, který bude odměněn vstupenkou na přátelské utkání ČR - Maďarsko, které se bude konat 1. 6. 2012 v Praze na Letné. Zároveň bude na Letné probíhat den otevřených dveří s autogramiádou ligových hráčů. Vstupenky zajišťuje Fan Club ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem.

 

 

V úterý 8. 5. 2012 se účastnili utkání SK Slavia Hradec Králové - Slovan Broumov jak hetman Franc, tak odchovanec Slovanu Broumov hrající za Hradec Králové Lindr a několik dalším členů fan clubu. Hráči byli velice potěšeni touto podporou.

 

 

Více fotografií na Facebooku KFS.

 

Aleš Kroupa

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže