Na remízový šlágr kola přišly tři stovky diváků

Náchodsko
Napsal uživatel Náchodský deník   
Úterý, 13. Září 2011 23:55

SKUPINA SEVER

Hejtmánkovice – Machov 2:0
V utkání favorizovaných Hejtmánkovic a trápícího se Machova byli paradoxně mírně lepším týmem hosté, ti však na rozdíl od domácích nedokázali proměnit své šance, když hned dvakrát zvonila po jejich střelách branková konstrukce domácí branky. Domácím chyběl režisér hry Jirman, což bylo na jejich výkonu znát. I přesto šli domácí do vedení, když se těsně před přestávkou prosadil Horváth. Definitivní podobu výsledku dala až 82. min., kdy Vacek z penalty pečetil na konečných a utrápených 2:0 pro Hejtmánkovice.
Fakta – branky: Zdeněk Vacek, Petr Horváth. Rozhodčí: Pavel Lokvenc st.. ŽK: 3:2. ČK: 1:0. Diváků: 50. Poločas: 1:0.

Heřmánkov. – Police n. M. B 4:8
Improvizovaná domácí sestava těžko odolávala nájezdům polické rezervy. Vše odstartovala z pohledu domácích trochu smolná branka, když gólman podcenil dlouhý nákop z poloviny hřiště, který skončil v síti. O chvíli později zahrál domácí hráč v pokutovém území rukou, následovala červená karta i proměněná penalta – 0:2. Poté přišlo několik pohledných akcí Police, která odskočila až na 0:4. Domácí ale ještě do poločasu snížili na 1:4. Police si však nenechala vyrazit taktovku ze svých rukou, v gólovém přídělu pokračovala i po změně stran, kdy odskočila až na 1:7. Za tohoto stavu se probudili i domácí, kterým se po chvíli podařilo snížit na 4:7. Poslední slovo ale měli hosté, kteří uzavřeli na konečných 4:8.
Fakta – branky: Staněk, Jiří Lehotský, Martin Záleský, Adam Škola – Skalický 2, Tomáš Hrnčíř 2, Kolert, Aleš Hlávka, Lukáš Lorenc, Miroslav Pavlů. Rozhodčí: Petr Hummler, Marcel Bareš st. ŽK: 3:2. ČK: 1:0. Diváků: 100. Poločas: 1:4.

Meziměstí – Teplice n. M. 2:1
Utkání dvou rozdílných poločasů bylo k vidění v Meziměstí. V první půli vládli na hřišti domácí, kteří neproměnili několik dobrých šancí. Ujala se tak až šance ze 39. min., kdy Gajdoš dal křížnou ranou na 1:0. Hosté se poté dostali do své jediné šance první půle, když po dlouhém autu trefili spojnici tyčí. Těsně před odchodem do kabin po akci čtveřice Urban, Šolc, Gajdoš a Pražák posledně jmenovaný dával na 2:0. Po změně stran se hra úplně otočila, hosté měli převahu a vytvářeli si i šance. V 54. min. tedy přišlo z kopačky Fichtnera zasloužené snížení na 2:1. Celý druhý poločas byly Teplice lepší, v poslední minutě šel jejich hráč sám na domácího gólmana, ten ale svým zákrokem rozhodl o tom, že body zůstanou v Meziměstí.
Fakta – branky: Lub. Pražák, Petr Gajdoš – Zd. Fichtner. Rozhodčí: Vít Linhart, Michal Šedivý. ŽK: 0:2.


SKUPINA JIH

Velké Poříčí – Hronov 1:1
Před třemi stovkami diváků se hrál souboj titánů skupiny Jih. V úvodu byl lepší Hronov, po chvíli se hra vyrovnala a první gól měl na kopačce domácí M. Hanzl, jenž ale své sólo neproměnil. Do jedné dobré příležitosti se v první půli dostal i Hronov, skóre se ale rovněž neměnilo. Ve druhé půli domácí zamkli Hronov na jeho polovině, téměř půl hodiny ho tam mačkali, jenže deset minut před koncem se hosté utrhli a šli do vedení. Poříčí však vzápětí zareagovalo. Mikuš rozehrál míč na Nováka, jenž našel ve vápně Tučka, ten ještě přistrčil Závadovi a bylo to 1:1.
Fakta – branky: Petr Závada – Petr Kubeček. Rozhodčí: Vlastislav Kiezler, Michal Vaníček, Michal Müller. ŽK: 2:3. Diváků: 301. Poločas: 0:0.

Mezilesí – Velká Jesenice 2:1
První půle přinesla rozháraný fotbal bez šancí. První čtvrt hodina druhého dějství patřila hostům, pak se hra vyrovnala. Po dvou domácích neproměněných šancích přišel trest, kdy Jesenice z protiútoku udeřila – 0:1. O parádní vyrovnávací gól se postaral dělovkou z přímého kopu Novák. Štěstí se nakonec přiklonilo k domácím, kteří po závaru v pokutovém území hostí vstřelili vítěznou branku.
Fakta – branky: Michal Novák, Jan Vítek – Vojtěch Krčil. Rozhodčí: Josef Panny, Michal Rada. ŽK: 2:1. Diváků: 75. Poločas: 0:0.

Rasošky-Jos. – Jaroměř B 6:3
Domácím nevyšel vstup do utkání, když hosty pustili do dvougólového vedení. Pak se ale domácí probudili a čtyřmi góly utkání ještě v první půli otočili. Ve druhé části si již domácí výsledek hlídali a nakonec ho kosmeticky upravili. Jednou se trefili také hosté.
Fakta – branky: Jan Beneš 2, vlastní, Ivan Tokar, Roman Kašajík, Julius Bano – Richard Šára 2, Mir. Jindra. Rozhodčí: David Bárta, Jan Berka. ŽK: 3:1. Diváků: 135. Poločas: 4:2.
 

Read more http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/na-remizovy-slagr-kola-prisly-tri-stovky-20110913.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže