Fotbalisté Dolan na půdě Lokády neuspěli

Náchodsko
Napsal uživatel Náchodský deník
Čtvrtek, 15. Září 2011 11:58

Lokomotiva Hradec B – Dolany 3:0 (2:0). Za velkého tepla začali dolanští fotbalisté na „Lokádě“ aktivněji a hned si vytvořili šance. Do vedení šli ale ve 12. minutě domácí, kteří se trefili z přímého kopu. Zcela osamocený hráč domácích pak měl dostatek času na přesnou střelu, kterou vymetl pavučiny v dolanské brance. Druhý poločas byl jasně v režii hostujících Dolan, které ovšem mají velké problémy s proměňováním šancí. Domácí v závěru svoji výhru potvrdili.

O příštím víkendu mají dolanští fotbalisté volno.
Sestava Dolan: Fähnrich - Vondra, Nentvich, Duben, Jalovičár – Berger, Kopecký, Barcík, Kejzlar – Cipra, Semanišin.
Další výsledky: Cerekvice – Malšovice B 8:2, Třebechovice B – Vysoká B 4:0, Hořiněves – Dohalice B 4:1. Volno měly Jeníkovice, Třebeš B a Neděliště.  (pz, mr)