Dnes od 16 hodin proti Náchodu

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 21. Září 2011 15:48

Datum: 21.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Dnes od 16 hodin proti Náchodu

Votroci zajíždí do Náchoda, kde se odpoledne střetnou v přípravném utkání s divizním FK Náchod. Jde o přípravný zápas, kde by si měli Votroci zažít jeden z nových stylů, který jim ordinuje trenér Kotal. "Utkání bude vyloženě o nacvičování souhry. O víkendu jedeme na utkání ven do Boleslavi. Ta nyní dvakrát za sebou prohrála, takže musíme vypilovat určité herní varianty. Přípravné utkání nás více prověří z hlediska organizace obranné fáze a také musíme pracovat na herních automatizmech, zajišťování atd." říká trenér Václav Kotal, který sebou bere celý tým, vyjma zraněného Hochmeistera.

Přípravný zápas také kvituje Milan Fukal, který v nedělním utkání patřil k oporám zadních řad Votroků a měl lví podíl na tom, že Votroci s Bohemians neinkasovali. K přípravnému utkání říká: "Určitě přípravný zápas je lepší, než samotný trénink. Zápasové zatížení je vždy lepší a trenér také může vystřídat celý kádr. Každý hráč raději hraje, než trénuje."

V kabině určitě vládne lepší atmosféra, než v minulém týdnu, ale před přílišnou eufórií varuje domácí trenér Václav Kotal: "Tříbodový zisk nás sice poslal do klidnějšího středu tabulky, ale my se musíme koncentrovat na další utkání. Nyní nás čeká Mladá Boleslav, která dvakrát prohrála a naším úkolem před nadcházejícím víkendem je, dobře se na utkání připravit a pokusit se tam bodovat." Atmosféru v kabině také komentuje Milan Fuka: l"Nálada je uvolněnější a my se můžeme v klidu připravit na nejbližší utkání s Boleslaví. Tým v neděli ukázal, že fotbal hrát umí a když je hra podložena správným přístupem a bojovností, tak můžeme porazit každého"

Utkání FK Náchod - FC Hradec Králové se hraje dnes, ve středu 21.9.2011 od 16.00 hodin v Náchodě - Bělovsi.

FG_AUTHORS: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže