Votroci domácí utkání zvládli a porazili Klokany 2:0

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz
Neděle, 18. Září 2011 21:01

Datum: 18.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Vydatný déšť v nedělním odpoledni přinesl Votrokům štěstí v podobě zaslouženého vítězství nad Klokany z Vršovic a do tabulky zasloužené tři body.

Do velmi důležitého zápasu nastoupili oba soupeři s respektem. První příležitost si Votroci vypracovali až v 17., kdy Poděbradský přistrčil Malinskému, ale jeho levačka skončila vedle branky Bohemians. O minutu později se ke střele zpoza vápna odhodlal hostující Czeh a jeho střela skončila vysoko nad. V 31. přišla první radost domácích. Malinský zpracoval těžký míč, zaběhl si k brankové čáře a poslal střílený centr do vápna, kam si naběhl Dvořák. Ten se již nemýlil a poslal Votroky do vedení, 1:0. V 33.se do dobré příležitosti dostal Škoda, ale branku netrefil. V poslední minutě se do 100% šance vřítil po kolmici Klapky Malinský, ale na Sňozíka nevyzrál.

To, co se Malinskému nepovedlo v závěru poločasu, dotáhl do dokonalosti Klapka v 50., na půlící čáře vybojoval souboj s hostujícím obráncem, před kterého se dostal po sprintérském souboji a Sňosíkovi v brance Bohemky šanci nedal, 2:0. V 82. se do příležitosti dostal Škoda, ale jeho střelu pozorný Chleboun zblokoval na roh. Po druhé vstřelené brance se hra odvíjela spíše mezi velkými vápny obou soupeřů. Šance Zeleného, Fischera na jedné straně, a šance Milana Škody na straně Bohemians zůstaly nevyužity.

Sestava FC Hradec Králové: Lindr – Zelený, Fukal, Chleboun, Poděbradský – Rezek (89. Plašil), Fischer, Janoušek, Klaoka – Malinský (77. Štěpán), Dvořák (79. Černý)

Sestava Bohemians 1905: Sňozík – Růžička, Czeh, Lukáš, Jindříšek – Bartek, Śumský (68. Bálek), Borek (60. Budinský), Moravec – Škoda, Nešpor (71. Michálek)

FG_AUTHORS: FCHK.cz