V pátečním podvečeru se Votroci utkají v Praze na Julisce s Duklou

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 08. Září 2011 17:18

Datum: 8.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

V pátečním podvečeru se Votroci utkají v Praze na Julisce s Duklou

Po reprezentační přestávce se opět rozjíždí Gambrinus liga. 6. kolo otevře zápas FK Dukla Praha – FC Hradec Králové v pátek 9. 9. 2011 v 18. 00 hodin.

 

Votroci odjíždí na Julisku s vědomím, rehabilitovat se za poslední čtyři prohrané zápasy. Trenér Kotal bude mít k dispozici celý kádr, vyjma Pavla Černého, kterého stále trápí zraněné koleno. Naopak s týmem cestuje uzdravený Klapka: „Naplno trénuji od pondělí. Koleno drží, tak snad do zápasu naskočím.“ říká zkušený středopolař Klapka.

 

Votroci narazili na pražskou Duklu již v přípravě. Po prvním poločase odcházeli do kabin s tříbrankovým mankem, které po poločase pouze zmenšili o jeden gól, a tak výsledek je pro ně menším mementem. „Zápas v Opatovicích máme ještě v paměti. Během první čtvrthodiny nám soupeř utekl na dva góly a do poločasu přidal ještě jeden. V druhém poločasu jsme je sice nepustili ani za půlku, ale srovnat skóre se nám stejně nepovedlo.“ vzpomíná na červencové utkání kapitán týmu Roman Fischer.

 

Domácí Dukla je sice nováčkem soutěže, ale disponuje velmi kvalitním kádrem. A to ho ještě v týdnu posílil Slovák Ivan Lietava, který přišel na Julisku na hostování ze slovenské Žiliny. O ofensivní síle soupeře ví i trenér Votroků Kotal: „Vpředu je velmi silný Markovič, který své gólové umění dokázal i v minulé sezóně na Žižkově. Na hru Dukly se připravujeme celý týden a jejich sestavu známe. Nyní ještě udělali Lietavu ze Žiliny, což je další velmi dobrý útočník.“

 

Fanklub Votroci 2000 opět pořádá zájezd na toto ligové utkání. "První autobus se okamžitě naplnil a nyní máme ještě na naplnění druhý.“ říká Jan Kotouček, šéf fanklubu a pokračuje "První autobus bude náš klasický "holobus", a ten druhý je zájezdový, který má i více sedadel. V něm je ještě zhruba 20 míst volných, takže se fanoušci můžou na zájezd stále hlásit." Více informací o zájezdu naleznete ZDE[1].

 

K zápasu FK Dukla Praha – FC Hradec Králové je vyhlášena tipovací soutěž. Když uhádnete správný výsledek a střelce za hradecký tým, stanete se majitelem originálního trička FC Hradec Králové s podpisy všech hráčů. Svůj TIP můžete poslat ZDE.Zápas FK Dukla Praha - FC Hradec Králové můžete na internetu sledovat ZDE nebo on-line ZDE[3][4][2]

References

  1. ^ ZDE (www.fchk.cz)
  2. ^ ZDE (www.fchk.cz)
  3. ^ ZDE (www.tipovani.cz)
  4. ^ ZDE (www.onlajny.cz)

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže