Napsal uživatel FCHK.cz
Sobota, 10. Září 2011 01:13

Datum: 9.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

V sobotním podvečeru měli Votroci svést bitvu o body,které by je dostali do horní poloviny tabulky. Namísto toho však z Julisky odjíždí s výsledkovým propadákem.

První varování vyslal již ve 3. Gedeon, jehož střela jen o vlásek minula levou tyč Lindrovy branky. Hradecká odpověď přišla v zápětí, Plašilovu střelu ze strany, zachraňoval Mikula.na brankové čáře. Poté se hra odehrávala pouze mezi vápny obou týmů. Až v 29. zatáhl míč po levé straně hřiště Podrazský, přízemním centrem našel na malém vápně Bergera a ten pod padajícím Lindrem poslal domácí tým do vedení, 1:0. Do konce poločasu se hra opět odehrávala bez šancí.

Druhý poločas začal pro Votroky hodně nešťastně. Fukal rozehrál přímý kop, Plašil v domnění, že mu míč pouze přihrává na místo přestupku ho vzalo ruky. Rozhodčí to posoudil jako hraní rukou a proti Votrokům zapískal přímý kop. Ten Dukla hbitě rozehrála na Lietavu, který pod vyběhnuvším Lindrem zvýšil na 2:0. Aby toho nebylo málo, v 64. Plašil fauloval v pokutovém území Markoviče, dostal červenou kartu a sám faulovaný pokutový kop bezpečně proměnil, 3:0. V 68. spálil tutovku Fischer,který nedokázal tváří v tvář překonat domácího brankáře Radu. V 81. střídající Malý pěkně protáhl Lindra a o minutu později,ovšem na druhé straně, vykopával z prázdné branky domácí Švejdík, když míč směřoval za domácího brankáře po pěkné kombinační akci po ose Klapka – Fischer. V 87. střídající Pázler trefil břevno Lindrovy branky. Dvě minuty před závěrečným hvizdem stáhl v pokutovém území Chleboun Malého a poškozený hráč se ujal exekuce pokutového kopu. Ten opět domácí hráč úspěšně proměnil a stanovil tak konečné skóre zápasu na konečných 4:0 pro Duklu Praha.

Sestava FC Hradec Králové: Lindr – Plašil, Fukal, Chleboun, Poděbradský – Fischer, Pávek (52. Malinský), Klapka, Hochmeister,  – Dvořák (79. Rezek), Štěpán (58. Zelený)

Sestava FK Dukla Praha: Rada – Pospíšil, Mikula, Švejdík, Vrzal – Berger (81. Pázler), Gedeon, Hanousek (87.Šiml), Podrazský (68. Malý) – Lietava, Markovi

Branky: Berger, Lietava,Markovič (PK), Malý (PK), ŽK: Mikula, Markovi, Lietava – Plašil, Fukal, Chleboun, ČK: Plašil, Diváků: 1875

Authors: FCHK.cz