Pojeď podpořit Votroky na Duklu i TY

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 06. Září 2011 10:33

Datum: 6.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Pojeď podpořit Votroky na Duklu i TY

Fanklub Votroci 2000 ve spolupráci s naším klubem opět pořádá zájezd na utkání Gambrinus ligy, tentokrát na pražskou Julisku.Úvodní utkání 6. kola Gambrinus ligy se hraje již v pátek 9. 9. 2011. Od 18.00 hodin hostí pražská Dukla Votroky z Hradce Králové. Jedná se, pro oba týmy, o velmi důležité utkání. Dukla se bude chtít na hradecký tým bodově dotáhnout (4 body), naopak Votroci (6 bodů) po čtyřzápasovém půstu, kdy nedokázali soupeře porazit, se budou chtít rehabilitovat, a z Julisky odvézt nějaký ten bod.

"Jsmer fanoušci, kteří našemu týmu věří a chceme ho podporovat v dobách dobrých, i horších. Všichni nyní cítíme, že kluci potřebují naši pomoc. Je to o jednom utkání, kdy se opět trefí a budou vyhrávat." říká šéf Fanklubu Votroci 2000 Jan Kotouček.

Fanklub opět pořádá zájezd na ligové utkání. "První autobus se okamžitě naplnil a nyní chceme vyprodat i ten druhý. říká Jan Kotouček a pokračuje "První autobus bude náš klasický "holobus" a ten druhý by měl být lepší, aby na utkání mohli cestovat i tátové s dětmi a mít tak své pohodlí. Na Dukle očekáváme přátelskou atmosféru, proto se nemusí nikdo ničeho bát."

Odjezd obou autobusů bude v pátek 9. 9. 2011 v 15.30 z Terminálu v Hradci Králové, od Lidlu. Cena zájezdu je pro členy Fanklubu Votčroci 2000 100,- Kč, pro nečleny 200,- Kč. Hlásit se můžete na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
[1]

POJEĎ NA JULISKU PODPOŘIT SVÉ VOTROKY I TY A STAŇ SE TAK 12 HRÁČEM TÝMU.

References

  1. ^ Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (fchk.cz)

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže