Dnes pokračuje Ondrášovka Cup 3. kolem

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 31. Srpen 2011 12:13

Datum: 31.8.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Dnes pokračuje Ondrášovka Cup 3. kolem

Votroci v rámci Ondrášovka Cupu zajíždí na hřiště Slovanu Liberec, kde se od 18.00 hodin střetnou s domácím týmem o postup do dalšího kola.

 

Reprezentační přestávku vyplní další kolo Ondrášovka Cupu, tentokrát s pořadovým číslem tři. Jako jediní, ze zástupců první ligy, se střetnou „ligisté“ mezi sebou na stadionu U Nisy. Ostatní zástupci Gambrinus ligy ještě narazí na soupeře z nižších soutěží.

 

Dnešní soupeři na sebe narazili již před čtrnácti dny, kdy se v rámci Gambrinus ligy utkali na Malšovickém stadionu. Z tohoto duelu vyšli jako vítězové hráči hostujícího týmu Slovanu Liberec (0:3). K tomuto utkání se ještě vrátil asistent trenéra Karel Podhajský: „Před čtrnácti dny u nás Liberec sice dokázal zvítězit, ale my dnes jedeme do Liberce s tím, že uděláme vše pro to, abychom postoupili a kluci si také trochu pročistili hlavu.“

 

Jak je pro trenéry těžké připravit hráče na neméně důležitý zápas po třech prohraných zápasech? „Hráči volno neměli a normálně trénovali. Určitě tři porážky za sebou jsou pro hráče nepříjemné a můžou mít nějakou psychickou zábranu. Ale dnes hrajeme jinou soutěž. Pohár nás zajímá a chtěli bychom postoupit dále i při respektování síly soupeře.“ říká Karel Podhajský.

 

Trenér Kotal byl po nedělním utkání nespokojen s výkonem celého týmu a hlavně s neplněním určitých taktických záměrů. Proto lze v dnešním utkání čekat určité změny v kádru. K tomu říká Karel Podhajský: „Základní sestava dozná určitých změn. Nastoupí kluci, kteří v mistrovských utkáních Gambrinus ligy tolik minut neodehráli, ti dostanou příležitost. Určitě mají kvalitu na to, abychom uhráli postupový výsledek. Za další, je to pro ně šance, jak se dostat do základního kádru pro ligu.“ Votroci také disponují vyrovnanou brankářskou dvojicí. Dá se tak předpokládat, že krom změn v poli dojde ke změně i na postu brankáře a do branky nastoupí opět Tomáš Koubek.

 

Hráči se na zápas 3. kola Ondrášovka Cupu těší. Možnou variantou trenéra Kotala bude i zařazení útočníka Tomáše Malinského do základní sestavy Votroků. Ten k tomu říká: „Do Liberce pojedeme s cílem vyhrát. Zkrátka udělat vše pro to, abychom postoupili a utkání se nám povedlo. Musíme odčinit porážku s Příbramí a reprezentační přestávku tak alespoň trochu prožít v klidu. I když, porážka s Příbramí nás hodně mrzí.”

 

V nedělním utkání s Příbramí jsme neproměnili pokutový kop. Ty mohou být dnes klíčem k postupu. Trénovali nějak speciálně Votroci tuto variantu? „Pokutové kopy jsou jednou z variant, jak postoupit. Určitě to kluci nepodcenili a na tréninku si vše vyzkoušeli. Když dojde na pokutové kopy, doufám, že budeme úspěšnější než Roman Fischer v neděli.“ uzavírá vše okolo 3. kola Ondrášovka Cupu Karel Podhajský.


Zápas 3. kola Ondrášovka Cup FC Slovan Liberec - FC Hradec Králové začíná v 18.00 hodin a vy ho můžete sledovat on-line ZDE[1] 

References

  1. ^ ZDE (www.onlajny.cz)

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže