S Votroky do nového školního roku

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 01. Září 2011 15:56

Datum: 1.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

S Votroky do nového školního roku

Dnešním dnem začal pro děti nový školní rok. Klub FC Hradec Králové se rozhodl usnadnit dětem tento den a tak pro ně přichystal dvě překvapení. Ranní návštěvu partnerské ZŠ Sever a odpolední autogramiádu v OC Futurum od 17:00 hod.

 

První překvapení začalo již ráno před osmou hodinou. Před ZŠ Sever, která je partnerskou školou našeho klubu, se začali scházet nejen žáci této školy, ale i prvoligový fotbalisté FC Hradec Králové a to konkrétně Pavel Černý, Tomáš Koubek a Marek Plašil.Svým věkem tito hráči již rozhodně do školních lavic nepatří, ale přišli, aby společně s učiteli přivítali žáky do nového školního roku.

Hráči navštívili sportovní třídy ZŠ Sever, kde má FC Hradec Králové spousty svých mladých nadějí. Konkrétně šestou, sedmou, osmou a devátou třídu. Zde se žáky diskutovali na téma prázdniny, škola, fotbal, a osobně jim předali i nové žákovské knížky. Atrakcí návštěvy hráčů v jednotlivých třídách se stala originální autogramiáda, kde se podepisovali nejenom na kartičky, ale i na zbrusu nové žákovské knížky.

Závěrem návštěvy hráči A týmu FC Hradec Králové popřáli dětem úspěšný vstup do nového školního roku a mnoho sportovních úspěchů. Na úplný závěr došlo i na společné fotografování.

 

 

Hráči FC Hradec Králové byli rádi, že aspoň touto formou mohou dětem usnadnit vstup po prázdninách zpět do školních lavic a určitě se do ZŠ Sever ještě tento školní rok vrátí. Nejen na besedu, ale i před Vánočními svátky a určitě na závěr školního roku.

 

Akce s votroky návštěvou ZŠ Sever nekončí, ba naopak pokračuje již dnes v 17:00 hod v OC Futurum AUTOGRAMIÁDOU hráčů FC Hradec Králové, kam může přijít široká, nejenom fotbalová veřejnost

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže