Autogramiáda ve Futuru se všem líbila

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 02. Září 2011 14:19

Datum: 2.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin,

Autogramiáda ve Futuru se všem líbila

Jak jsme Vás již včera informovali, na začátek školního roku připravil klub FC Hradec Králové pro děti akce "S Votroky do školy". Druhou částí této akce byla autogramiáda v OC Futurum.


Na první školní den zašli někteří hráči do naší partnerské školy ZŠ Sever, kde rozdali drobné dárky a podepisovali se na zbrusu nové plakáty a karty. Podpisová akce byla také připravena i pro širokou veřejnost, a to v odpoledních hodinách  v  OC Futurum.


Této autogramiády se zúčastnil celý tým prvoligových fotbalistů FC Hradec Králové, včetně realizačního týmu. Pro malé fanoušky měli připraveno kromě plakátů a podpisových karet i mnoho drobných překvapení jako nafukovací balónky v černobílých barvách, sladkosti, pastelky, mapy Hradce Králové a okolí, školní rozvrhy atd..


Autogramiády se zúčastnilo mnoho malých i velkých příznivců našeho klubu. Celou akci moderoval Bohumil Lemfeld a celé odpoledne se neslo v příjemné, přátelské atmosféře kdy se s podpisem a dárkem dostalo opravdu na každého. V průběhu autogramiády si také převzal cenu, permanentní vstupenku na letošní sezónu, za nejlepší tip návštěvy minulého ligového kola „ pod lízátky“ fanoušk Lukáš Baloun z Hradce Králové.


Partnery této akce byli restaurace Černý kůň, společnost Coca-Cola a Zdravotní pojišťovna MV.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže