Výsledky tipovací soutěže

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pondělí, 29. Srpen 2011 12:16

Datum: 29.8.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Výsledky tipovací soutěže

Minulý týden probíhala na našich webových stránkách tipovací soutěž o permanentní vstupenku na letošní sezónu. Fanoušci měli uhodnout přesný počet diváků, který bude sledovat prvoligový zápas mezi domácími Votroky a 1.FK Příbram.

Oficiální počet diváků zněl 5 036. Toto číslo přesně nikdo nuhádl, ale poměrně blízko se přiblížili tipující s číslem 5 050. Ti také od klubu dostanou již zmíněnou permanentní vstupenku. Jedná se o dva fanoušky z Hradce Králové Lukáše Balouna a Martina Koutského. FC Hradec Králové oběma gratuluje.

Do soutěže poslalo svůj tip 344 fanoušků. Nejnižší odhad zněl na 3 258, naopak nejvyšší 70 000 diváků. Zde ale zřejmě došlo k překlepu, protože takovou kapacitou Malšovický stadion nedisponuje a také tipů sedm tisíc bylo ze všeho nejvíc.

Fanoušci Votroků se mohou těšit na další z řady soutěží. Tentokrát se bude tipovat přesný výsledek utkání 6. kola Gambrinus ligy, kde se utká domácí FK Dukla Praha s FC Hradec Králové. Utkání se uskuteční v původním termínu, tedy v pátek 9. 9. 2011 od 17. 00 hodin na pražské Julisce. Jako upřesňující tip bude přiložen tip na střelce v černobílém dresu. Soutěž bude vyhlášena v příštím týdnu, takže pozorně sledujte webové stránky FC Hradec Králové. Tentokrát se bude soutěžit o tričko FC Hradec Králové s podpisy hráčů.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže