Tomáš Koubek v nominaci reprezentace U-21 nechybí, Tomáš Malinský mezi náhradníky

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 24. Srpen 2011 12:31

Datum: 24.8.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Tomáš Koubek v nominaci reprezentace U-21 nechybí, Tomáš Malinský mezi náhradníky

Reprezentace ČR U-21 sehraje své další kvalifikační utkání (Arménie) a trenér Jakub Dovalil oznámil nominaci týmu, ve kterém nechybí brankář Votroků Tomáš Koubek. Ten je v reprezentačním týmů hráčů do 21 let nováčkem, jako jeho "stříbrní kolegové" z Rumunska Tomáš Kalas z Chelsea, Filip Hlůpik ze Slovácka a ostravský obránce Milan Frydrych.

Mezi náhradníky se vešel nováček z kádru Votroků Tomáš Malinský. Jeho si všiml trenér Dovalil při nedělním utkání na Spartě: "Jedná se o rychlonohého hráče, kterého současný fotbal potřebuje. Určitě má budoucnost." říká reprezentační trenér Jakub Dovalil.

Zápas s Arménií se hraje 6. září v Uherském Hradišti. "Jde o kvalitní tým, v červnu porazili Černou Horu a nečeká nás rozhodně jednoduchá konfrontace," říká pro svazové stránky Dovalil. Tentokrát bude mít hráče k dispozici delší dobu. Kvalifikačnímu utkání bude předcházet ještě jedno přípravné. V pátečním podvečeru (2. 9. 2011, 17.00) se lvíčata střetnou v Uherském Hradišti s domácím týme 1.FC Slovácko.  "Je dobře, že budeme mít týden na to, abychom absolvovali více tréninků. Jde o stále se tvořící tým, potřebujeme každou přípravu," řekl kouč novinářům.

 

 

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže