3. kolo Ondrášovka Cupu se odehraje v Liberci, 31. 8. 2011

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 16. Srpen 2011 15:06

Datum: 16.8.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

3. kolo Ondrášovka Cupu se odehraje v Liberci, 31. 8. 2011

Los letošního poháru Ondrášovka Cupu si s Votroky pohrál a již na počátku soutěže bylo jasné, že Votroci jako jediní zástupci Gambrinus ligy hned zkraje narazí na svého prvoligového rivala, resp. na Slovan Liberec.

"Je to samozřejmě škoda pro tuhle soutěž, protože hned na jejím startu vypadne jeden z dvojice prvoligových soupeřů" ví trenér Votroků Václav Kotal, jehož svěřenci v nedělním utkání podlehli svému budoucímu soupeři v Ondrášovka Cupu 0:3.

Na losovacím aktu byl osobně přítomen i ředitel našeho klubu Ing. Richard Jukl, a za Slovan Liberec ředitel klubu Libor Kleibl. Bohužel pro Votroky, jako první tým, a to domácí, vytáhla zástupkyně FA České republiky lísteček s názvem klubu FC Slovan Liberec. Znamená to tedy, že ve středu 31. 8. 2011 nastoupí Votroci na hřišti U Nisy proti Slovanu Liberec.

K losu poznamenal Ing. Richard Jukl: "Samozřejmě, že jsme chtěli hrát doma, ale los byl proti nám. Na utkání se ovšem těšíme a uděláme vše pro postup. Liberci máme co vracet." Čas výkopu je prozatím stanoven na 17.00 hodin, ale může se v návaznosti na možný přímý televizní přenos změnit.

3. kolo Ondrášovka Cup, středa 31. 8. 2011, 17.00 hodin, stadion U Nisy, Liberec

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže