Hradecký brankář nastoupí ve finále ME U-19

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pondělí, 01. Srpen 2011 11:31

Datum: 1.8.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Hradecký brankář nastoupí ve finále ME U-19

Dnes je pro Tomáše Koubka velký den. V pondělním podvečeru (19.00) vyběhne na rumunský pažit, aby společně se svými spoluhráči změřil síly se Španěly. Tomáše Koubka čeká finále ME hráčů do 19 let.

 

Zastihli jsme ho na hotelovém pokoji, jak se připravuje na večerní finále. Všechnu koncentraci směřuje k vrcholu evropského šampionátu, ale pozdravit hradecké fanoušky a podělit se s nimi o své zážitky neodmítl.

 

"Celý turnaj se nám daří a dotáhli jsme to až k vrcholu turnaje. Dneska v 19:00 nás všechny čeká finále ME. Víme, že španělský fotbal je nejlepší na světě a že mají nesmírně kvalitní hráče. Ale tak to má být, ve finále se přece mají potkat dva nejlepší týmy turnaje. Můžu už teďka slíbit, že nebudeme hrát žádného ,,zanďoura,,. Chceme hrát naší hru ...  Jedině s tou můžeme uspět. VĚŘÍME, že máme na to Španěly porazit, ale hlavně si jdeme ten zápas užít plnýma doušky a hrát naší hru, s kterou jsme se dostali až sem. Všichni se hrozně těší na to, až to vypukne. Bude to velký zápas pro nás všechny, možná největší zápas kariery... Budu se snažit o to nejlepší, co umím, a věřím, že mužstvu v brance pomůžu k tomu, abychom kolem půl 9 večer zvedli nad hlavy pohár pro Mistra Evropy :) Doufám, že nám budete všichni držet palce a fandit u televize."Z Bukureště zdraví Tomáš Koubek

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže