Partneři již zahájili novou sezónu

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 28. Červenec 2011 15:15

Datum: 28.7.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Partneři již zahájili novou sezónu

Ve středu 27.7.2011 si dal klub Hradec 100, partneři klubu FC Hradec Králové, sraz na Malšovickém stadionu, aby zahájili novou sezónu.Klub HRADEC 100 je virtuální klub podporovatelů FC Hradec Králové, který byl založen při ustanovení akciové společnosti FC Hradec Králové a.s. v létě 2005 a sdružuje partnery našeho klubu. Po počáteční euforii, kdy se do klubu nahlásilo větší množství fyzických a právnických osob, začal být klub HRADEC 100 trošku opomíjen a ztrácel své členy. V červenci 2007 čítal pouze 46 členů. Boom nastal ve vydařené postupové sezóně 2009/2010 a hlavně vstupem FC Hradec Králové do Gambrinus ligy. Dnes již chybí pouze málo. V klubu Hradec 100 je k dnešnímu dni registrováno 92 partnerů.Při této příležitosti prezentovala společnost JAKO své výrobky, kterými zabezpečuje klub FC Hradec Králové. Kolekci na nadcházející sezónu předváděla agentura Máša. Ke spolupráci s naším klubem řekl zástupce společnosti JAKO pro Čechy pan Martin Kulka: „Je pro nás čest, oblékat prvoligové fotbalisty FC Hradec Králové. Doufám, že nová kolekce přinese celému klubu štěstí.“
Po prezentaci byl přítomným partnerům představen celý kádr hráčů, včetně nových posil. Asi největší zájem vzbudil bývalý reprezentant Milan Fukal. „Chci být pro FC Hradec Králové posila. Jsem tu, abych pomohl Hradci v co nejlepší umístění. Parta je zde dobrá, jedná se hlavně o mladé kluky, kterým bych rád předal i pár zkušeností, které jsem za svoji kariéru posbíral.“ řekl Milan Fukal.
Jedno ze závěrečných slov si vzal trenér Václav Kotal, který všem partnerům klubu poděkoval za jejich podporu a vyzdvihl, že bez nich, bez jejich finančních investic, se fotbal na takovéto úrovni dělat nedá. Celým programem, který trval zhruba dvě a půl hodiny, provázel moderátor Bohumil Lemfeld a k příjemné atmosféře hrála jazzová kapela On line Session.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže