Rozhovor s Václavem Kotalem před nedělní generálkou na ligu

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 22. Červenec 2011 16:24

Datum: 22.7.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Rozhovor s Václavem Kotalem před nedělní generálkou na ligu

V neděli váš tým čeká generálka na ligu. Jak jste s dosavadní přípravou spokojen?
Co se týká náplně kondiční i herní, tak zde spokojen jsem. Určitá nespokojenost s některými výkony v utkáních tu však je. Hlavně mě mrzí neprofesionální přístup v úvodu utkání s Duklou. Zde hráči utkání vyloženě podcenili a to jsem hráče před samotným výkopem před Duklou varoval. Za stavu 0:3 již bylo pozdě něco otáčet. Před námi je ovšem generálka proti Bohemians, kde by již měla, alespoň na první poločas, nastoupit taková sestava, která by měla otevřít ligu proti Žižkovu. Samozřejmě drobné úpravy mohou nastat, protože sledujeme soupeře, jeho hru a musíme zareagovat na jejich rozestavění a způsob hry.

Jak vás prověří Bohemians Praha?
Ty mají zkušený tým, který postoupil do druhé ligy, a opět budou hrát vrch tabulky. Styl hry by měl být podobný Viktorce Žižkov, to znamená spíše defenzíva s rychlými brejky.

Minulý týden mužstvo posílil zkušený Milan Fukal.
Milan je zkušený hráč a navíc velmi dobrá povaha s velmi dobrým přístupem ke kolektivu. Pro ostatní kluky by měl být vzor nejenom v tréninku, ale v celému přístupu k fotbalu. Jak se projeví ve hře, to nám ukáže nejenom poslední přípravné utkání v neděli, ale i začátek ligy. Věřím, že po dohnání výpadku v kondici se stane platným členem našeho týmu.

Nejste zaskočen problémy na postu brankáře?
Věřím, že do začátku soutěže bude Jiří Lindr v pořádku. Koubek se vrátí po prvním odehraném mistrovském utkání a doufám, že i on bude fit. Navíc do klubu přišel Radim Ottmar.

Ze všech nových tváří v kádru zůstali pouze Tóth, Malinský a Gulájev. Dále dva bývalí dorostenci Hodas a Hock.
V základní osmnáctce by měli být tři prvně jmenovaní. Ti budou jmenováni do širšího kádru k utkání. Dva mladíci z dorostu by se měli střídat u nás a v našem novém farmářském klubu SK Hlavice. Nové tváře by nám měli dokázat třeba v pohárech, že jsou lepší než hráči, kteří nastupovali v základní jedenáctce.

Jistě bude chybět Václav Pilař. Tomu se na začátku sezóny v Plzni daří.
Vašek uměl jeden na jednoho, což byla jeho přednost. Věřím, že ho zdárně zastoupí Vojta Štěpán. Na Vaška jsem se koukal v televizním utkání a trochu mě mrzelo, že mu v prvním poločase moc nenahrávali. Vše tahali přes pravou stranu přes Petrželu, než ho vystřídali. Vašek mohl hrát s míčem pouze když si ho vybojoval. Určitě se neztratil a ukázal všem, že bude platným hráčem. Nakonec v závěru utkání dobrý výkon zpečetil technickou střelou, tak jak ho známe a potvrdil jasný postup Plzně.

Děkuji za pozornost.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže