Setkání s fanoušky v restauraci U Černého koně

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 27. Červenec 2011 10:41

Datum: 27.7.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Setkání s fanoušky v restauraci U Černého koně

V pondělním podvečeru se opět po půlroce mohli fanoušci setkat s hráči a vedením klubu na předsezónním posezení. Tentokrát bylo setkání rozšířeno o zástupce města a firmy ECE, kteří mají v gesci výstavbu nového stadionu.

 

Pozvání první část besedy s fanoušky, která se týkala pouze výstavby nového stadionu přijali primátor města MUDr. Zdeněk Fink, náměstek primátora PeaDr. Jindřich Vedlich, Ph.D., Ing Jiří Svátek, vedoucí odboru rozvoje města a za klub byl přítomen ředitel klubu Ing. Richard Jukl. Na setkání byl také přizván i zastupitel Ing. Adam Záruba z politické strany Změna pro Hradec, který přišel fanouškům vysvětlit svůj postoj, a své strany, k výstavbě stadionu a také odpovědi v článku MF Dnes redaktora Petra Záleského, který se týkal „ne“výstavby stadionu.

 

Na úvod si vzal slovo pan primátor. „Jsem určitě pro výstavbu nového stadionu, který bude důstojným stánkem fotbalistů a fanoušků hradeckého klubu.“ Hned po něm vystoupil jeho náměstek pan Jindřich Vedlich, který popsal nejenom situaci okolo stadionu, ale také vizi města na výstavbu všech sportovišť v krajském městě (areál Slavie, Bavlna, Farářství …). Pan Jiří Svátek se zaměřil přímo na stadion, všem přítomným popsal stav „věci“, způsob výstavby a také na kolik by měl projekt zhruba přijít. Závěrečné slovo „prvního dějství“ měl pan Petr Vávra ze společnosti ECE, ten řekl: „ECE stojí za projektem a chce ho zde dodělat, ne jak je kolikrát psáno ve sdělovacích prostředcích.“

 

Druhé dějství setkání se již točilo jen a jen okolo fotbalu. Na setkání přišli zástupci mužstva trenér Václav Kotal, asistent Michal Šmarda, kapitán týmu Roman Fischer a brankář Jiří Lindr. Právě na něho padla první otázka, zda bude na první zápas přichystaný „Pravděpodobně ano, již trénuji naplno.“ ubezpečil přítomné fanoušky.

 

Přítomní odpovídali na zvídavé otázky fanoušků zhruba dvě hodiny. Na závěr, jako poděkování a podporu celému týmu fanoušci skandovali Hradec Kráálovééé, Vééénca Kotál.

 

Votroci se poprvé svému publiku představí již tuto neděli 31.7.2011 od 17.00 hodin, kdy se pod lízátky střetnou s nováčkem ligy FK Viktoria Žižkov.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže