Tisková konference před zahájením nového soutěžního ročníku Gambrinus ligy 2011/2012

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 27. Červenec 2011 15:47

Datum: 27.7.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Tisková konference před zahájením nového soutěžního ročníku Gambrinus ligy 2011/2012

Ve středečním poledni proběhla na Malšovickém stadionu tisková konference před zahájením nového soutěžního ročníku.

Tiskové konferenci byli přítomni generální ředitel FC Hradec Králové Richard Jukl, trenér Ing. Václav Kotal a kapitán týmu Roman Fischer.

Ing. Richard Jukl nejprve v krátkosti zhodnotil přípravu, odchody a příchody hráčů. "Všichni jsme věděli, že bude těžké zacelit místa po zkušených, defensivních hráčích a hlavně po Václavu Pilařovi v útočné fázi. Do týmu přišel jako posila hlavně Milan Fukal, který by měl zadní řady vyztužit. Trochu nám přibyly vrásky na čele na postu brankáře, ale věřme, že se Jirka Lindr na neděli dobře připraví."

Jako druhý přípravu zhodnotil Václav Kotal: "S přípravou, s podmínkami jsem navísost spokojen. Soustředění v Jánských Lázních proběhlo na jedničku a k dispozici jsme měli, to co jsme potřebovali. Co se týká herní fáze, tak kromě poločasu s Duklou můžeme být spokojeni, ale vše napoví až Gambrinus liga." Na otázku, kdy nastoupí Milan Fukal, který v generálce nehrál odpověděl: "Možná již v neděli, záleží na okolnostech."

Jako poslední v řadě promluvil kapitán týmu Roman Fischer. Za kabinu řekl, že se všichni na novou sezónu těší. Těší se i na první zápas a věří, že body zůstanou doma. "Třeba ale nakonec urveme jen bod a dle průběhu utkání za něho budeme rádi. Vše uvidíme v neděli."

K prvnímu ligovému zápasu vyběhnou Votroci v neděli 31.7. od 17.00 a soupeřem jim bude, jak již bylo zmíněno FK Vikroria Žižkov.

FOTO Lubomír Douděra

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže