Tóth, Gulajev a Malinský zůstávají v Hradci Králové

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 13. Červenec 2011 16:05

Datum: 13.7.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Tóth, Gulajev a Malinský zůstávají v Hradci Králové

V dopoledních hodinách se na sekretariátu klubu stvrdil přestup Tomáše Malinského a hostování maďarského hráče Maté Tótha a Radka Gulajeva.

Jak bylo již dříve avizováno, teprve včerejší utkání s Duklou Praha rozhodlo o setrvání trojice hráčů, kteří byli „pod lízátky“ na testech. Do přípravy naskočilo 15 nových tváří, z nich již po prvním týdnu přípravy v týmu skončili Richárd Csepregi z Maďarska, Martin Šiškov z Makedonie, David Helísek z DAC Dunajská Streda, Marek Hovorka z Jablonce a s týmem na kondiční soustředění neodcestovali.

V dalším zužování kádru odešli na zkoušku do Zenitu Čáslav Jakub Špidlen a Radek Voltr, který se ovšem v tomto týdnu opět připojí do přípravy s Votroky. K hráčům směřujících do Čáslavi se ještě připojili Pavel Němeček a Miroslav Hečko z rezervy. Naopak rezervu opět doplnil Petr Scvhwarz a nově dorostenec Michael Hofman. Další tři bývalí dorostenci Jan Hodas, Jan Dvořák a Marián Hock nadále zůstávají v kádru A týmu. Také brankář Ondřej Volšík se stále připravuje s prvním týmem.

Na smlouvě, respektive na hostování se vedení klubu domluvilo s hráči Maté Tóthem z REAC FC (hostování do 31.12.2011), Radkem Gulajevem ze Slavie Praha (hostování do 31.12.2011 s opcí) a s Tomášem Malinským z AFK Chrudim (přestup do FC Hradec Králové).

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže