Tomáš Koubek v nominaci nechybí

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pondělí, 11. Červenec 2011 12:38

Datum: 11.7.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Tomáš Koubek v nominaci nechybí

V druhé polovině července, resp. zkraje srpna, proběhne v Rumunsku závěrečný turnaj Mistrovství Evropy hráčů do 19 let. V nominaci nechybí brankář FC Hradec Králové Tomáš Koubek. Mezi náhradníky trenér Jaroslav Hřebík také nominoval Jaroslava Zeleného a Jana Hodase.

 

Závěrečný turnaj ME U19 proběhne v hlavním městě Rumunska od 20. července do 1. srpna, kdy je na programu finálové střetnutí, přičemž systém turnaje je takový, že do semifinálových bojů postupují vždy dva nejlepší celky z obou skupin. Los přiřadil české mladíky do skupiny A, kde se postupně střetnou s domácím Rumunskem, Řeckem a reprezentanty Irska. „Skupina se jeví jako přijatelná, tak bychom mohli být v Rumunsku úspěšní.“ říká reprezentant Tomáš Koubek. Druhou skupinu B tvoří Španělsko, Belgie, Srbsko a Turecko.

 

Reprezentace U-19 zahájí šampionát 20. 7. 2011 na stadionu Chijna, kde je kapacita zhruba 5 tisíc diváků. „Stadiony, kde budeme hrát, jsem si prohlédl na internetu. Uvidíme, kolik dorazí jejich fanoušků. Tým Rumunska je pro nás velká neznámá, protože nehráli žádnou kvalifikaci.“ zamýšlí se nad vstupem do turnaje zřejmě jednička národního týmu U-19 Tomáš Koubek.

 

A jaké šance dává reprezentaci a Tomášovi samotnému trenér brankářů FC Hradec Králové Karel Podhajský? „Tomáš podával velmi solidní výkony i v kvalifikaci, tak si myslím, že má na to, aby svoje výkony opět prokázal a potvrdil roli jedničky v týmu do 19 let. K tomu mu určitě pomůže i jeho posun do A týmu našeho klubu, takže má před ostatními náskok, který mu může jedině pomoc. Celé reprezentaci přeji, aby to kluci dotáhli co možná nejdále.“Program Mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let 
 
20. července: Rumunsko – Česko (21.00, Chiajna), Řecko - Irsko, Srbsko - Turecko, Španělsko - Belgie.
23. července: Rumunsko - Řecko, Česko – Irsko (19.00, Mogosoaia), Srbsko - Španělsko, Turecko - Belgie.
26. července: Irsko - Rumunsko, Česko – Řecko (19.00, Mogosoaia), Belgie - Srbsko, Turecko - Španělsko.
29. července: semifinále.
1. srpna: finále.

 

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže