Votroci vyzvou prvoligového nováčka

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 12. Červenec 2011 13:10

Datum: 12.7.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Deník - Jiří Tůma

Votroci vyzvou prvoligového nováčka

Fotbalisté Hradce Králové v úterý sehrají v Opatovicích nad Labem od 17 hodin přípravné utkání s Duklou Praha.

Souboj s prvoligovým nováčkem trenér Václav Kotal ještě využije ke zkoušení nových hráčů, ale na trávníku by už pomalu měla krystalizovat základní jedenáctka pro ligu.

„Jedná se o poslední přípravu s ligovým účastníkem a už by se měl pomalu tvořit obraz základní sestavy. Samozřejmě stále je prostor na zkoušení. Máme určité varianty složení týmu, na dvou třech místech se ještě rozhodujeme. Také chceme reagovat na hru soupeře,“ prohlásil trenér Kotal.

Už po sobotním utkání se Slavií, které jeho tým vyhrál 2:1, kouč uvedl, že z nových tváří ještě dostane příležitost maďarský obránce Maté Tóth. Po lehčím zranění se na trávníku objeví také útočník Radek Gulajev. „Koncem týdne už bychom chtěli mít pomalu jasno, kdo u nás zůstane,“ uvedl Václav Kotal.

Z hráčů laboruje se zraněním kapitán týmu Roman Fischer, který má po turnaji v Žirovnici nakopnutou holeň.

Už čtrnáct dní je mimo hru brankář Jiří Lindr. Jednička mezi třemi tyčemi si na turnaji v Čelákovicích natrhla zadní stehenní sval.

Druhý gólman Tomáš Koubek se podle očekávání objevil v nominaci kouče Jaroslava Hřebíka a měl by hájit barvy české reprezentace do 19 let na mistrovství Evropy v Rumunsku. Šampionát se uskuteční ve dnech 20. července až 1. srpna, kdy je na programu finálový duel. „Votroci“ mají k dispozici ještě Ondřeje Volšíka.

Další gólman v nejbližších dnech zatím nepřijde. „Otázku brankářů řešíme za pochodu. Bude záležet na tom, jak rychle se uzdraví Jirka Lindr,“ sdělil Kotal.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže