Pět dní v Jánských Lázních bylo velmi náročných, říká Radek Gulajev

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Sobota, 02. Červenec 2011 05:51

Datum: 2.7.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Pět dní v Jánských Lázních bylo velmi náročných, říká Radek Gulajev

Radek Gulajev (8. 1. 1989) je jednou z letních posil. Do města pod Bílou věží přišel z pražské Slavie, kde ale moc šancí na prosazení nedostal. Na jaře nastupoval pouze za její rezervu.

 

Radku, jakých bylo prvních čtrnáct dní přípravy s Votroky?

Tento týden, respektive posledních pět dní na soustředění bylo velmi náročných. To jsme pouze běhali. Jinak vše je v pořádku, kluci v kabině jsou v pohodě a uvidíme, zda můj přestup dopadne.

 

V turnajovém utkání v Čelákovicích, proti svému mateřskému klubu, ses proti svému mateřskému klubu střelecky prosadil …

Jsem rád, že mě tam na jeden poločas trenér dal a že mi to tam dvakrát spadlo. Tím jsem Slavii ukázal, že fotbal hrát umím. Dobře jim tak (směje se)

 

Jaké jsou tvoje fotbalové začátky?

S fotbalem jsem začal zhruba v šesti letech v Uničově. V patnácti letech jsem šel do Vítkovic, ale tam to moc dobře nedopadlo, tak jsem se vrátil zpět domů. Poté jsem na rok zakotvil v dorosteneckém týmu pražské Sparty a pak hned do Slavie. Předminulý rok jsem hostoval v druholigovém Hlučíně, kde jsme ligu pro Hlučín zachránili. Minulý ročník jsem se vrátil do Slavie a hrál za „béčko“.

 

Právě v utkání proti Votrokům jsi vstřelil gól. Pamatuješ si toto utkání?

Pamatuji si ho velmi dobře, protože to byl můj první zápas za Hlučín. Běžela zhruba sedmnáctá minuta, když jsem dal gól a vedli jsme 1:0. Ale vzápětí Václav Pilař srovnal na 1:1.

 

Václava Pilaře bys měl v Hradci Králové nahradit …

Tak já doufám, že to půjde celému týmu a že dokážeme stejné výsledky jako minulý rok s Václavem Pilařem. Do klubu jsem přišel, abych dával góly, tak snad se všichni domluvíme

 

V nohách máš tvrdou přípravu v Krkonoších …

Podmínky pro přípravu byly na úrovni. Nový, čtyřhvězdičkový hotel, všechno nové. Regenerace špičková. Jen ty kopce mohly být rovnější a menší (směje se).

 

Běhali jste v necelých 1300 metrech …

Bylo to příjemné. Dýchalo se tam stokrát lépe, než tady dole. I když nám dával trenér „záhul“, tak to strašně rychle uteklo.

 

Děkuji za rozhovor.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže