Prodej permanentních vstupenek se naplno rozjede v pondělí

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 30. Červen 2011 11:15

Datum: 30.6.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Prodej permanentních vstupenek se naplno rozjede v pondělí

V tomto týdnu si mohli fanoušci vyměnit permanentní vstupenky z loňského roku. Noví zájemci dostanou šanci zakoupit si je od následujícího pondělí 4. 7. 2011.

Od pondělí 27. 7. začal prodej permanentních vstupenek na sezónu 2011/2012. Na Malšovický stadion mohli přijít držitelé permanentek z loňského ročníku. Těch k dnešnímu dni našlo cestu na sekretariát celkem 635. Oproti loňskému roku je to zhruba polovina zájemců, ovšem doposud se jedná pouze o výměnu. Hlavní nápor se očekává až příští týden, kdy si zájemci mohou zakoupit permanentní vstupenku na jakékoli volné místo na Malšovickém stadionu.

Zároveň s prodejem permanentek probíhá akce na zakoupení originálních dresů. Ty jsou k dostání za 400,- Kč, pokud si fanoušek zakoupí jakoukoli permanentku. "Zatím jsme jich prodali 150." říká ředitel společnosti JAKO pro Českou republiku pan Martin Kulka a dodává: "Velký zájem je o černé dresy, které byly okamžitě vyprodány. K dostání budou opět příští týden," Každý, kdo měl zájem o potisk, mohl si ho první den nechat okamžitě potisknout (50,- Kč - číslo, 50,- Kč jméno). V příštím týdnu bude tato služba k dispozici v pondělí a ve čvrtek. "Ten kdo to v tyto dny nestihne, bude mít ještě šanci v průběhu prvních dvou mistrovských zápasů, tzn. při úvodním utkání proti Viktorce Žižkov (31.7., 17.00) a následně při utkání se Slovanem Liberec (14.8., 17.00). Na oba zápasy přistavíme stánek s technikou, která je potřeba k potisku" říká Martin Kulka.

Velkou diskuzi mezi fanoušky vyvolala debata o umístění fanouškovského kotle. Proto je na webových stránkách FC HK umístěna anketa, kde můžete dát svůj hlas, kde byste raději kotel uvítali. "Hráčská kabina se více přiklání k montovačce za brankou." říká Jiří Lindr, který by také raději kotel viděl za svými zády.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže