Votroci polykají tréninkové dávky v nadmořské výšce 1289 metr

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 28. Červen 2011 15:19

Datum: 28.6.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Votroci polykají tréninkové dávky v nadmořské výšce 1289 metr

Těsně po nedělním utkání o 3. místo na turnaji v Čelákovicích proti pražské Slavii se Votroci přesunuli na kondiční soustředění do Jánských Lázní.

 

Svůj fotbalový kemp rozbili v překrásném hotelu Omnia, v těsné blízkosti nástupního místa na lanovku, která vás doveze až k samotnému vrcholku Černé hory. Hotel je nejenom architektonickým skvostem a nabízí vše, co si jen prvoligový, fotbalový celek může přát, ale jeho personál vytvořil Votrokům doslova domácí prostředí, kde se každý z hráčů cítí skvěle.

 

Votroci se hned po příjezdu rozdělili na dvojičky, které spolu sdílejí jednotlivé pokoje. Jediný kapitán týmu Roman Fischer má výsadní právo být na pokoji sám. „To tak není, měl jsem být na pokoji s Jirkou Lindrem, ale ten se bohužel na turnaji v Čelákovicích zranil.“ vysvětluje s úsměvem nastalou situaci Roman Fischer. Ostatní dvojice se tvoří: Karal – Štěpán, Černý – Chleboun, Hochmeister – Poděbradský, Janoušek – Jandík, Klapka – Pávek, Špidlen – Volšík, Voltr – Zelený, Hodas – Dvořák Jan, Dvořák Pavel – Rezek, Malinský – Schwarz, Gulajev – Tóth, Koubek – Hock.

 

Den Votrokům začíná před sedmou hodinou ranní, protože v 7.00 hodin musí být všichni na snídani. Ta trvá hodinu. Poté se přesunou do místní tělocvičny, kde Votroci začínají polykat první dávky z denní přípravy. Zde posilují s vlastní vahou těla a provádí cviky s medicinbalem. Nad vším pečlivě dohlíží asistent trenéra Michal Šmarda. „Všichni jsou v pohodě a mohou tak bez úlev podstoupit kondiční přípravu. Zatím se vše vyvíjí dobře.“ ohodnotil hrubou přípravu asistent trenéra Šmarda. Po hodině strávené v tělocvičně, přesněji v 10.30 hodin, se hráči a realizační tým nechají vyvézt lanovkou do 1289 metrů, na Černou horu. Zde mají běžeckou přípravu. Ta končí v pravé polodne a poté se opět lanovkou všichni přesouvají zpět na hotel.

 

Po obědě (12.30 – 13.00) a poledním klidu (13.00 – 15.00) následuje druhé část dne. Na místním hřišti SK Jánské lázně probíhá herní příprava, kde se piluje obratnost, hra, odrazová síla a vše, co je s hřištěm spojené. „Hřiště je nádherné. Nalézáme zde optimální podmínky pro přípravu.“ pochvaluje si druhý z asistentů Karel Podhajský a pokračuje „Na čtvrtek jsme si domluvili přátelák s místní jedenáctkou, tak jsou hráči rádi, že po čtyřdenním drilu si budou moc zahrát fotbal.“

 

Čtvrthodiny před osmnáctou velí trenér Kotal konec tréninkové části. Po výklusu na hotel následuje první večeře (18.30), rehabilitace (20.00 – 21.00) a druhá večeře (21.05). Ve 23.00 je již na hotelu klid. Votroci se ukládají k spánku a nabírají síly na další den.

 

Podmínky pro přípravu si pochvaluje trenér Václav Kotal: „V hotelu Omnia jsme nalezli optimální podmínky. Děkuji celému personálu hotelu, jak se o nás starají.“

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže