Votroci v Čelákovicích na konečném 3. místě

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz
Neděle, 26. Červen 2011 18:56

Datum: 26.6.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Na turnaji, kde se střetli týmy SK Slavia Praha, FK Mladá Boleslav, FK Baumit Jablonec a FC Hradec Králové, obsadili Votroci konečné 3. místo.

V zápase o postup podlehli Jablonci 0:2 a v boji o 3. místo porazili stejným poměrem pražskou Slavii.

FC Hradec Králové - FK Baumit Jablonec 0:2 (0:1), branky 29. Novák, 45. Třešňák

Sestava FC Hradec Králové: I. poločas: Lindr (15. Koubek) – Hochmeister, Chleboun, Tóth – Poděbradský, Klapka, Fischer, Zelený – Hodas, Gulajev, Malinský.
II. poločas: Koubek – Karal, Pávek, Tóth – Rezek, Klapka, Janoušek, Poděbradský – Hodas, P. Dvořák, Malinský (50. Voltr).

Severočeši byli kombinačně lepší a svoji převahu vyjádřili dvěma góly. „Jablonec prokázal ofenzivní sílu; Piták, Lafata či Jarolím byli v útočné fázi vynikající. Po prostřídání už byl druhý poločas herně vyrovnaný,“ řekl hradecký trenér Václav Kotal. Několika dobrými zákroky se blýskli brankáři Koubek a Lindr, který se ovšem po čtvrthodině zranil.

„Poranil si zadní stehenní sval, podle vyšetření si léčba vyžádá tak tři týdny,“ řekl trenér Kotal. Lindr s mužstvem neodcestuje na soustředění do Janských Lázní.

FC Hradec Králové - SK Slavia Praha 2:0
(0:0), branky 39. a 40. Gulajev

Sestava FC Hradec Králové: Koubek – Karal, Pávek, Jandík – Rezek (36. Voltr), Hock, Černý (59. Janoušek), Šiškov – Hovorka, P. Dvořák, Štěpán.

Týmy nastoupily v omlazené sestavě. Výhru „votroků“ zařídil dvěma góly Gulajev, nejprve se prosadil po rohovém kopu a poté zužitkoval přihrávku Voltra.

Finále: Mladá Boleslav – Jablonec 2:2, na pen. 3:1. Branky: 45. Wojnar, 66. Táborský – 3. Piták, 13. Lafata.

Authors: FCHK.cz