Staň se i TY HRDÝm PARTNERem FC HRADEC KRÁLOVÉ

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 21. Červen 2011 09:50

Datum: 21.6.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Staň se i TY HRDÝm PARTNERem FC HRADEC KRÁLOVÉ

Pro nadcházející prvoligovou sezónu připravil fotbalový klub FC HK nový projekt s názvem „HRDÝ PARTNER“. O představení projektu jsme požádali Ing. Richarda Jukla, ředitele FC HK, a člena Fanklubu VOTROCI 2000 Františka Řehounka, který je autorem a zároveň iniciátorem projektu.

Mohli byste našim fanouškům projekt „HRDÝ PARTNER“ představit?

R. J. Úvodem bych rád zdůraznil, že jde o akci, která vzešla od našich fanoušků. Ti nás nejenom podporovali v prvoligových zápasech v minulé sezóně, ale i aktivně hledali další formy jak klub efektivně podpořit. Návrh projektu byl klubu představen v květnu, a protože se nám jeho myšlenka zamlouvala, rychle jsme se s iniciátorem dohodli na jeho realizaci.

F. Ř. Smyslem akce „HRDÝ PARTNER“ je zvýšení povědomí o klubu FC HK v Hradci Králové a okolí. Možnost zapojení do této akce chceme nabídnout nejen firmám, živnostníkům, ale i výrazným osobnostem královéhradeckého regionu. Rádi bychom v nich vzbudili zájem o klub, který je momentálně nejvýraznějším reprezentantem města Hradce Králové, a jeho aktivní, veřejnou podporu. Považuji za skvělou věc, že se nám přihlásil již první HRDÝ PARTNER FC HK. Europoslance pana Ing. Oldřicha Vlasáka projekt velice zaujal a projevil zájem se do něho zapojit. A věřím, že se brzy připojí i další výrazné osobnosti našeho města.

Co projekt „HRDÝ PARTNER“ klubu přinese?

F. Ř. Klub FC HK vydává v rámci tohoto projektu unikátní samolepku, kterou získají pouze jeho partneři. Cena této samolepky je 6.000Kč včetně 20% DPH. Našim cílem je to, aby byly tyto samolepky v Hradci a jeho okolí vidět, a aby si je partneři vylepili do svých provozoven, výloh svých obchodů, na svá auta, atp. Chtěli bychom dosáhnout stavu, kdy každý návštěvník Hradce Králové při své procházce městem samolepku „HRDÝ PARTNER“ uviděl a poznal tak, že město a jeho obyvatelé klub podporují, považují ho za svůj a hlásí se k němu.

A naopak - co můžete účastníkům projektu HRDÝ PARTNER nabídnout?

R. J. Každý, kdo se projektu zúčastní, obdrží nejen již zmíněnou unikátní samolepku, ale i volnou permanentní vstupenku na domácí mistrovská utkání všech našich týmů v sezóně 2011-2012. Každého partnera navíc pozveme na jedno domácí utkání do VIP stanu, kde bude mít možnost plně využívat zázemí s bohatým občerstvením. Navíc po zápase zde na tiskové konferenci může potkat členy realizačního týmu a hráče FC HK. Na našich webových stránkách zároveň vznikne speciální rubrika „HRDÝ PARTNER“ která bude obsahovat seznam účastníků projektu, včetně jejich kontaktů.

F. Ř. A stejně tak chceme i my o partnerech aktivně informovat, maximálně je podporovat a ocenit tak jejich pomoc klubu. Prostřednictvím fanouškovských serverů jsme připraveni podpořit individuální akce partnerů klubu, kteří budou mít zájem oslovit zákazníky z řad fanoušků například organizací speciálních zákaznických akcí. Jsem přesvědčen, že žádný partner nebude své účasti v projektu litovat.

Je určitě zajímavé, že fanoušci chtějí svůj klub takto podporovat. Může něco klub na oplátku nabídnout i jim za jejich aktivitu?

R. J. Samozřejmě, že i my jako klub chceme naše skvělé fandy ocenit. Za každého získaného partnera věnujeme 500 Kč přímo našim fanouškům. Ti budou poté moci tyto finanční prostředky použít, ať už na podporu výjezdů, či na úhradu supportu, který sami organizují.

Závěrem se nabízí otázka, jak se stát HRDÝM PARTNEREM FC HK ?

R. J. Několik našich spolupracujících fanoušků bude projekt aktivně představovat přímo ve firmách a provozovnách. Zájemci se také mohou obrátit na iniciátora projektu, pana Františka Řehounka (tel. 608118400, email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript [1]).

Děkuji za rozhovor.

References

  1. ^ Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (fchk.cz)

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže