Filip Klapka podepsal s našim klubem smlouvu na dva roky

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pondělí, 20. Červen 2011 13:46

Datum: 20.6.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Filip Klapka podepsal s našim klubem smlouvu na dva roky

To, co si asi většina příznivců Votroků přála, se stalo skutkem. Filip Klapka (20. 6. 1981) dnes podepsal s FC Hradec Králové smlouvu na 2 roky.

"Tobolu se v letošním ročníku moc nedaří, a tak přišel nový trenér, který si přivedl své hráče. Naplnil tak kvótu cizinců a na mě nezbylo místo. Chtěli mě poslat na hostování do Pavlodaru, ale to jserm odmítnul. S Hradcem jsem jednal již před dovolenou, kdyby tato varianta nastala. Jsem rád, že zde mohu pokračovat. V Hradci Králové jsem se narodil a fotbalově vyrůstal. Mám zde rodinu, takže jsem spokojený." říká záložník FC Hradec Králové Filip Klapka.

Tvořivý záložník podepsal na východě Čech dvouletý kontrakt. K přestupu řekl ředitel klubu Ing. Richard Jukl: "Jsme v klubu všichni rádi, že se přestup uskutečnil. Filip odehrál jaro ve velmi dobré formě a výraznou měrou přispěl k brzké záchraně a výbornému umístění v Gambrinus lize." a dodal "Tím padla možnost přestupu Romana Dobeše."

Klub se domluvil jak s hráčem, tak i s FK Baumit Jablonec, odkud odešel do Kazachstánu. "Jednání byla korektní ze všech stran. Nyní jen zbývá dořešit určité formality s Tobolem Kostanaj." dodal k přestupu Filipa Klapky ředitel klubu Ing. Jukl.

Dnes odpoledne tedy Filip Klapka vyběhne po boku svých spoluhráčů k prvnímu tréninku v letní přípravě jako kmenový hráč FC Hradec Králové. Dále se trenéru Václavu Kotalovi na prvním tréninku budou hlásit dvě zahraniční akvizice z Maďarska Tóth Maté (22. 1. 1991) z REAC FC (Budapešť), obránce a Richárd Csepregi (27. 7. 1985) z SZ Szentmiklos, záložník, Radek Gulajev (7. 1. 1989) z SK Slavia Praha resp. FC Hlučín, útočník, David Helisek (4. 9. 1982) z DAC Dunajská Streda, záložník. Marek Hovorka (1991) z FK Baumit Jablonec, záložník, Tomáš Malinský (25. 8. 1991) z AFK Chrudim, útočník, Jakub Špidlen (11. 7. 1988) návrat z hostování v Zenitu Čáslav, obránce, Radek Voltr (28. 11. 1991) návrat z hostování v Arsenalu Česká Lípa, útočník, Ondřej Volšík (28. 3. 1989) návrat z hostování OEZ Letohrad, brankář, Petr Schwarz (12. 11. 1991) přechod z B týmu, záložník. Tým doplní čtveřice dorostenců z ĺoňské mistrovské sezóny Marián Hock, Jan Hodas, Jan Dvořák a Michael Hofman

Zítra se k týmu připojí další z možných zahraničních posil Makedonec Martin Šiškov (1. 6. 1986) FK Bregalnica Stip, levonohý obránce. Všechny nové tváře budeme moci vidět v přípravných utkáních, které startují již tento pátek ve Svitavách. Od 17.00 hodin se Votroci střetnou se slovenským týmem AS Trenčín. O den později, tedy v sobotu 25. 6. 2011, v Chlumci nad Cidlinou s FK Teplice (16.00)a v neděli 26. 6. 2011 se zúčastní turnaje v Čelákovicích (FC HK, SK Slavia Praha, FK Baumit Jablonec, FK Mladá Boleslav).

Více informací o jednotlivých hráčích vám budeme přinášet během krátké doby. 

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže