Abeceda ředitele klubu

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 16. Červen 2011 16:31

A – A tým – je to vlajková loď klubu. Podle výsledků tohoto týmu se odvíjí celé dění v klubu, takže tím pádem je to nejdůležitější článek tohoto klubu.

B – brankáři – v loňské sezóně mně udělali nesmírnou radost, jaký velký krok provedli a jaký kus práce udělali. Tzn. Jirka Lindr, Tomáš Koubek, Lukáš Zich a i Honza Hanuš. S brankáři jsme museli být všichni nadmíru spokojeni.

C – cíl FC HK – cíl je stejný pro následující sezónu, jako byl pro tu prošlou. Uhájit pro Hradec Králové prvoligovou příslušnost a bavit lidi atraktivním fotbalem.

D – dorost – to je naše budoucnost. V loňské sezóně ohromný úspěch v podobě titulu po 25 letech. Vše musí být ovšem podložené tím, že ti kluci půjdou ve své výkonosti dál a budou platnými členy A týmu.

E – emoce – snažím se je krotit. Samozřejmě je mám. Možná největší, když sám hraji fotbal. V hledišti se je ovšem snažím krotit.

F – favorit následující sezóny 11/12 – bude to obdoba letošní sezóny, tzn. Plzeň, Sparta …, možná Jablonec.

G – gól – dřív jsem byl rád, když jsem ho mohl vstřelit. Nyní jsem rád, když ho vstřelí naše mužstvo.

H – Hradec Králové – jednoznačně, majitel našeho klubu. Ohromný dík, jak náš klub podporuje a má největší podíl na tom, že jsme tam, kde jsme.

Ch – Chleboun – stal se pilířem obrany, vše si v hlavě srovnal a když bude takto pokračovat, tak z něho jednou bude velký hráč.

I – image – snažíme se ho stale budovat, aby byl kladný, abychom na fanoušky působili seriózním dojmem. Image je nesmírně důležitý, aby nás celá republika, celá Evropa, celé fotbalové dění vnímalo pozitivním dojmem.

J – JAKO – partner, který podporoval naši mládež a dnes se stává naším partnerem pro oblečení celého klubu. Myslím si, že se jedná o firmu, která má budoucnost a bude I spojená s naším klubem.

K – kopaná – celoživotní láska

L – lístky – v loňské sezóně jsme byli rádi, že o nás byl zájem, že se lístky, permanentky prodávali, a v příštím roce budeme jenom rádi, když to takto zůstane I přes minimální navýšení ceny.

M – mládež – strašně důležitý článek v tomto klubu. Na tomto poli sbíráme poměrně hodně úspěchů. V letošním roce obsadili starší žáci 3. místo v první žákovské lize, B žáci vyhráli skupinu Divize C. Určitě máme na čem stavět, což je dobře.

N – návštěvnost – jedna z pozitivních věcí loňské sezóny, kdy jsme měli návštěvnost opravdu skvělou. Budeme jenom rádi, když ji udržíme.

O – obrana – základ úspěchu

P – posily – snažíme se mužstvo doplnit vhodnými typy. Letos se snažíme lovit I v zahraničí (Slovensko, Maďarsko). Zda to budou posily, to se teprve ukáže. Více informací přineseme až v pondělí, při příležitosti zahájení přípravy na novou sezónu.

R – reprezentace – je to logické vyústění nějakého úsilí. My jsme tímto byli vyznamenaní v podobě nominace Vaška Pilaře do A týmu reprezentace ČR.

S – stadion – evergreen, který v současné době nabýváreálnějších rozměrů a já pevně věřím, že v nejkratší možné době zahájíme výstavbu.

T – trenéři – v loňské sezóně odvedli obrovský kus práce. Do budoucna si přejeme, aby to fungovalo neméně úspěšně.

U – útok – bez útoku nelze hrát fotbal, pokud nebudete dávat góly, nemůžete vyhrávat, nemůžete získávat body. My si jen budeme přát, aby naši útočníci vstřelili ještě vice branek, než loni.

V – vítězství – odměna za práci, kterou vynakládáte před zápasem v celém týdnu. Každý sportovec prahne po tom, aby byl vítězný.

W – Wozniak – Radim se stal v tomto klubu naší ikonou. Odvedel zde spoustu práce. Za toto mu patří poděkování a přání do dalšího života, aby byl neméně úspěšný jako tady v Hradci Králové.

Z – záloha – další článek týmu. Hnací motor týmu. Bez zálohy není obrana, bez zálohy není útok.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže