Vojtěch Štěpán prodloužil hostování

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 10. Červen 2011 16:20

Datum: 10.6.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Vojtěch Štěpán prodloužil hostování

Dnes se klub FC Hradec Králové domluvil na prodloužení spolupráce s Vojtou Štěpánem (8. 6. 1985)

Šestadvacetiletý, rychlonohý, ofensivně laděný záložník přišel do Hradce Králové v loňském létě ze Sigmy Olomouc. Bohužel při prvním přípravném utkání proti AIK Stockholm si přivodil vážné zranění, které ho vyřadilo z větší části podzimní sezóny. Do mistrovského zápasu tak vstoupil až v 14. kole Gambrinus ligy na stadionu u Nisy proti domácímu FC Slovan Liberec (0:3).

Trenér Václav Kotal ho do základní jedenáctky včlenil až v druhé polovině jara. Vojta Štěpán asi nejvíce zazářil ve venkovním utkání v Mladé Boleslavi (26. kolo), kde naservíroval svým spoluhráčům (Fischer, Zelený) finální přihrávky na gól. "Utkání v Mladé Boleslavi zařazuji mezi své nejpovedenější. Jsem rád, že jsem se prosadil a trenéru Kotalovi tak vrátil jeho důvěru." říká Vojta Štěpán k utkání, které Votroky posunulo do první poloviny tabulky.

V uplynulé sezóně si Vojtěch Štěpán připsal 10 prvoligových startů.

K prodloužení kontraktu podotkl ředitel klubu Ing. Richard Jukl: "Jsem rád, že se nám podařilo s Vojtou prodloužit spolupráci. Tentokrát je to ještě hostování do konce letošního roku, ale když se Vojtovi budou vyhýbat zranění a udrží si formu z jara, nic nám nebrání hostování přetavit v přestup, s čímž souhlasí jak hráč, tak jeho mateřský klub Sigma Olomouc."

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže