Votroci se rozloučili s partnery

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 08. Červen 2011 11:47

Datum: 8.6.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Votroci se rozloučili s partnery

V sobotu 4. 6. 2011 se na tenisových dvorcích SK Tenis v Malšovicích konalo ukončení úspěšné fotbalové sezóny FC Hradec Králové 2010/2011. Na společensko-sportovním ukončení byli přítomni partneři klubu, zástupci města, představitelé klubu a samozřejmě hráči. Součástí celého dne byl bohatý program.

 

Vše odstartoval tenisový turnaj partnerů klubu a osobností města Hradec Králové. Za velkého horka bojovaly dvojice na šesti kurtech, ve čtyřech skupinách systémem každý s každým, přičemž první dvě dvojice postupovaly do finále A, a dvojice na 3. a 4. místě do finále B. Ve finále A následoval boj play – off. Až do čtvrtfinále to dotáhla dvojice Lindr – Černý, která skončila na raketách pozdějších vítězů Kafka – Exnar. Do semifinálových bojů však zasáhla vyšší moc v podobě počasí. A tak se celkové výsledky musely dopočítávat z výsledků ze základních skupin. Ty určily následující pořadí: 1. místo Ing. Jan Kafka – Ing. Miloš Exnar, 2. místo Pavel Bárta – Vladimír Beránek a 3. místo MUDr. Jiří Štětina – Ing. Oldřich Vlasák (v odpoledním programu Ing. Richard Jukl). I když turnaj neměl klasické vyvrcholení v podobě finálového střetnutí, i tak měli přítomní diváci možnost sledovat výborné tenisové zápasy.

 

V odpoledních hodinách program pokračoval módní přehlídkou agentury Daniela Models, která předvedla letní oblečení, včetně plavek. Po oku lahodícím vystoupení následovala ukázka fitness programu Fit klubu Filip Martina Štěpánka, kde si mohli všichni, bez rozdílu pohlaví a věku, vyzkoušet novou metodu posilování a cvičení TRX. Součástí akce byly ochutnávky kávy Pražírny kávy Petr Frolík, nápoje Red Bull a rakouských vín Storch.

 

V průběhu odpoledne také do tenisového areálu v Malšovicích dorazili mistrovští dorostenci, kteří před zraky partnerů a představitelů města slavnostně převzali pohár pro Mistra ČR v sezóně 2010/2011 z rukou JUDr. Pavla Staňka, předsedy představenstva FC Hradec Králové a.s. a generálního ředitele klubu Ing. Richarda Jukla.

 

V nabytém programu se nezapomnělo ani na děti. Ty soutěžily o různé ceny věnované ZPMV ČR, o sladkosti a mnoho dalších cen. Také nesměla chybět Dance party Zdeňka Vranovského, který doprovází svým hlasem, společně s Bohumilem Lemfeldem, ligové fotbalisty FC Hradec Králové při domácích střetnutích.

 

Celá akce se vydařila stejně tak dobře, jako celá uplynulá sezóna.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže