Fanklub Votroci 2000 zvolil nejlepšího hráče sezóny 2010/2011

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 07. Červen 2011 15:33

Datum: 7.6.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin, podklady www.votroci.cz

Fanklub Votroci 2000 zvolil nejlepšího hráče sezóny 2010/2011

Minulý týden zveřejnil na svých stránkách Fanklub Votroci 2000 výsledky hlasování fanoušků o nejlepšího hráče uplynulé sezóny. Stal se jím středopolař Roman Fischer.

Jak uvedly "fanklubácké" stránky, letošní hlasování neměli příznivci hradecké kopané jednoduché. Výborných výkonů bylo mnoho, ale nikomu se nepodařilo zazářit po celý ročník. Někteří ocenili devět vychytaných nul brankáře Lindra, další oceňovali výkony obrany, zejména obránce Chlebouna. Také si vážili hry záložníka Klapky a útočníků Dvořáka a Pilaře. Celkem se v anketě objevilo 10 jmen. Zde jsou, seřazeny podle abecedy: Dvořák, Fischer, Chleboun, Janoušek, Kasálek, Klapka, Lindr, Pilař, Poděbradský a Rezek.

Vítězem se nakonec stal se ziskem 36% hlasů Roman FISCHER. Na druhém místě se umístil Jakub CHLEBOUN se ziskem 20% hlasů
a na třetím místě se ziskem 16% hlasů umístil Pavel DVOŘÁK.
Na dalších místech bylo umístění následující. Jiří Poděbradský, Filip Klapka, Jiří Lindr, Václav Pilař, Tomáš Rezek, Martin Kasálek a Jiří Janoušek. U vítěze, Romana Fischera, si účastníci ankety nejvíce cenili jeho účasti ve všech 30 zápasech a výborných výkonů při tvoření hry zejména v podzimní části sezóny. "Jsem rád za toto ocenění. Vždyť fotbal hraji hlavně pro naše fanoušky. Je to taková odměna navíc, protože naši fanoušci nás odměňovali v průběhu celé sezóny svým povzbuzováním a také svými cestami na hřiště soupeřů." vyjádřil se k ukončené anketě Roman Fischer.


Putovní pohár pro vítěze bude předán při příležitosti prvního domácího zápasu nového ročníku Gambrinus ligy.

Authors: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže