Reprezentant Pilař: Moje nominace je odměnou celému Hradci

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 30. Květen 2011 10:22

Datum: 30.5.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Právo - Radek Malina

Reprezentant Pilař: Moje nominace je odměnou celému Hradci

S tenisovou raketou místo kopaček se oháněl v rámci tréninku den před zveřejněním nominace české fotbalové reprezentace pro duely v Japonsku s domácím týmem a Peru záložník Hradce Králové Václav Pilař. Tušil, že ho čeká ocenění práce odvedené ve finišující sezóně. Kdy jste se dozvěděl o nominaci do národního mužstva? Kdo vám novinu zvěstoval?
Po sobotním vítězném zápase s Libercem mi volal trenér reprezentace Michal Bílek, abych si neplánoval dovolenou, tak jsem něco tušil. Když jsem se pak ve středu ráno dozvěděl definitivní nominaci, měl jsem velkou radost.S kým jste se o ni podělil?
Ještě před zveřejněním jsem všechno řekl jen mamce, taťkovi a bratrovi. Byli šťastní. Jinak jsem se nikde nechlubil, když jsem neměl jistotu, aby pak nebyla nějaká ostuda.Co pro vás znamená pozvánka na turnaj v Japonsku?
Jde o obrovskou odměnu pro mě i celý Hradec. Měli jsme úspěšnou sezónu. Doma jsme vlastně prohráli jen s Plzní, jinak byla na východě Čech nedobytná tvrz. Současně pro mě takové zápasy představují velkou zkoušku. Jen vidět reprezentanty soupeřů představuje školu. A naše zrovna tak. Vždyť mnohé znám jen z televize.Naruší cesta do Japonska váš naplánovaný program po sezóně?
Chtěl jsem se jet prohřát k moři. Ale dovolenou jsem odkládat nemusel. Stejně všechno řeším až na poslední chvíli. Jeden den vyberu, druhý den letím. A zatím jsem neměl nic konkrétního. Teď mi trenér Kotal slíbil, že po návratu dostanu dovolenou, abych si odfrknul.A budete se vůbec vracet ještě do Hradce Králové, nebo zamíříte rovnou do nového angažmá v Plzni?
Rozhodnutí nepadlo, jsem na východě Čech spokojený. Ale nabídka mistra je hodně lákavá.

Authors: Administrator

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže