Autogramiáda hráčů FC Hradec Králové

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 11. Květen 2011 11:32

Datum: 11.5.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Autogramiáda hráčů FC Hradec Králové

Po utkání 29. kola Gambrinus ligy mezi Votroky a hráči FC Slovanu Liberec se uskuteční autogramiáda domácích fotbalistů. Ta proběhne v Gambrinus městečku, které bude umístěno ve vchodovém terminálu Malšovického stadionu.

"-G- městečko již příznivci FC Hradec Králové znají z podzimního domácího utkání proti Olomouci" říká ředitel Obchodně distribučního centra Plzeňského Prazdroje v Hradci Králové pan Libor Novotný. "Jedná se o různé atrakce, kde si budou moci fanoušci zasoutěžit o ceny. Městečko bude oproti podzimu větší." dodává.

Gambrinus městečko vyroste v den utkání se Slovanem Liberec v dopoledních hodinách. Fanouškům bude zpřístupněno 2 hodiny před zápasem a potrvá až do závěrečného hvizdu. Městečko neosiří ani po utkání. Je zde totiž připravena autogramiáda fotbalistů FC Hradec Králové. Ti se budou fanouškům podepisovat na plakáty a kartičky z letošní sezóny 2010/2011. Fanoušci se také budou moci nechat obsloužit některými hráči, kteří zaujmou své místo za výčepním místem. Pivo se bude po utkání čepovat zdarma.

Všichni hráči v FC Hradec Králové věří, že si sobotní odpoledne společně s fanoušky užijí a zakončí tak úspěšnou prvoligovou sezónu 2010/2011.

Authors: Administrator

Read more http://fchk.cz/Akce/Autogramiada-hracu-FC-Hradec-Kralove.aspx?feed=amuzi

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže