Hráli jsme jen po vápno, posteskl si Dvořák

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 17. Květen 2011 16:47

Datum: 17.5.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Deník - Radek Špryňar

Hráli jsme jen po vápno, posteskl si Dvořák

S pěti góly je nejlepším střelcem Hradce Králové. Na trávníku v Olomouci se však PAVEL DVOŘÁK neprosadil, i proto „votroci odjeli z Hané s porážkou 0:2.„V poli jsme s nimi hráli vyrovnaně, ale v útočné fázi hráli jen po vápno… Do šancí jsme se moc nedostávali,“ přiznal dvaadvacetiletý útočník, který na vylepšení své střelecké bilance bude mít zřejmě už jen jednu šanci, i když do konce ligy zbývají kola dvě. Nad Dvořákem totiž visí hrozba čtvrté žluté karty a tím pádem případná absence v úvodním mači nového ročníku. Závěrečný duel na Spartě tedy pravděpodobně vynechá. Vaše dlouhá sedmizápasová šňůra bez porážky skončila. Mrzí vás to hodně?
Samozřejmě, i když každá série musí někdy skončit. Teď už s tím bohužel nic neuděláme. (povzdechne si)Zvítězila Olomouc zaslouženě?
Asi ano. Měla daleko víc šancí než my. Soupeř nastřelil břevno, v druhém poločase z vápna přestřelil Hořava. Do zakončení se dostávali častěji, pak také Šultes dvěma slepenými góly rozhodl. Vy jste si příliš možností nevytvořili, že?
V poli jsme s nimi hráli vyrovnaně, ale v útočné fázi hráli jen po vápno… Do šancí jsme se moc nedostávali. Je to škoda.Kde byla chyba?
Měli jsme ukázat více odvahy ve finální fázi. Málo jsme se tlačili do koncovky, na jejich obránce nevytvářeli tlak. Příště proti Liberci to musí být lepší.Utkání rozhodl jako správný žolík střídající Šultes. Zaváhali jste v obraně?
Nechtěl bych to na někoho svádět, jen řeknu, že to byla škoda. Přišla dlouhá přihrávka do strany, pak centr a jediný hráč ve vápně nám dal gól. Olomouc nás vlastně dvěma přihrávkami odstavila.Jste stále nejlepším střelcem „votroků“ s pěti zásahy. Toužíte svoji bilanci v posledních dvou zápasech s Libercem a na Spartě rozšířit?
Určitě bych chtěl. Ale jelikož už mám tři žluté karty, tak asi na Spartě hrát nebudu, abych se nevykartoval pro první kolo v nové sezoně. To by mě dost mrzelo. Takže to beru tak, že mám před sebou už pouze jeden zápas doma s Libercem. Doufám, že nastoupím a aspoň jednou se trefím.S trenérem Kotalem jste vaši „karetní“ situaci rozebírali?
Ještě ne. Nebavili jsme se o tom. Ale sám bych nechtěl riskovat čtvrtou žlutou kartu a pak celou letní přípravu makat s vědomím, že první podzimní kolo se odehraje beze mě.To chápu. V tabulce se stále držíte na osmém místě. Bylo by příjemné skončit v první polovině tabulky?
Naším prvotním cílem byla záchrana, ale teď se samozřejmě díváme co nejvýše. Bude hodně záležet na výsledku s Libercem, protože v posledním kole na Spartě se od nás asi moc čekat nebude. Na druhou stranu domácím zřejmě už o nic nepůjde, jelikož Plzeň si podle mě zajistí titul už tuhle sobotu.

Authors: Administrator

Read more http://fchk.cz/A-tym/Zapasy/SK-Sigma-Olomouc-vs--FC-Hradec-Kralove/Hrali-jsme-jen-po-vapno,-posteskl-si-Dvorak.aspx?feed=amuzi

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže