Malí fotbalisté dnes trénovali s Votroky

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 18. Květen 2011 15:50

Datum: 18.5.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Malí fotbalisté dnes trénovali s Votroky

Fotbalový klub FC Hradec Králové, ve spolupráci s Hitrádiem Magic, uspořádal v minulých dnech soutěž „Malý fotbalista“. Tato akce vyvrcholila dnes, kdy si deset dětí z celých východních Čech splnilo sen a společně prožily den po boku prvoligových fotbalistů FC Hradec Králové.

 

Rodiče dětí posílali po dobu čtrnácti dní přihlašovací sms do Hitrádia Magic. Z více jak tisíce přihlášek se poté vylosovalo deset šťastných jmen dětí. Jejich rodiče následně museli zpětným telefonátem  potvrdit splnění snu svého malého fotbalisty do studia východočeského rádia.

 

Dnes se tedy na stadionu „pod lízátky“ sešla „parta“ deseti šťastných, kteří mohli strávit den jako pravý profesionální fotbalista. Mezi samými kluky byla i jedna fotbalistka. „Brácha nemohl, tak jsem přijela já.“ říká devítiletá Katka, která zaskočila za svého sourozence, který dal přednost školnímu výletu.

 

V prosluněném dopoledni tak bok po boku s prvoligovými fotbalisty vyběhlo deset dětí k tréninkové jednotce. Aby tréninková zátěž byla přiměřená věku dětí, o to se postaral trenér mládeže FC Hradec Králové Lukáš Heteš. Na závěr tréninku si to proti sobě „rozdaly“ namíchané týmy z obou táborů. Výsledek zápasu není znám, a v podstatě není ani důležitý. V tento den vyhrála dětská radost a smích těch, kteří se do soutěže přihlásili.

 

V poledne výherci poobědvali společně s hráči FC Hradec Králové v blízké restauraci Inflagranti, kde se během sezóny prvoligoví fotbalisté běžně stravují. Po výborném obědě následovala relaxační část dne. Všech deset účastníků naskákalo do bazénu, vířivky a také navštívili saunu v regeneračním centru FC Hradec Králové. Nechyběla ani masáž od prvoligového fyzioterapeuta.

 

„Věřím, že se nám společně s FC Hradec Králové podařilo splnit sen deseti dětem. Všichni si také domů odnesli, krom spousty dárků od nás a hradeckého klubu, velké zážitky. Určitě v takovýchto akcích budeme s FC Hradec Králové pokračovat i nadále.“ říká závěrem promo manažerka  Hitrádia Magic Martina Kumprachtová.

Authors: Administrator

Read more http://fchk.cz/Akce/Mali-fotbaliste-dnes-trenovali-s-Votroky.aspx?feed=amuzi

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže