Votroci vyměnili kopačky za tenisové rakety

Ligový a divizní fotbal
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 26. Květen 2011 08:00

Datum: 26.5.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Votroci vyměnili kopačky za tenisové rakety

Fotbalové jaro pomalu uzavírá svoji působnost. Votroci v jeho průběhu nasbírali prozatím 41 bodů a jsou již čtyři kola mimo sestupové vody a tak si poprávu užívají závěr sezóny. Ovšem nejde zdaleka o "lenošení". "Tréninkový proces přizpůsobujeme závěru soutěže. Hráčům se snažíme konec sezóny zpestřit." říká trenér Votroků Václav Kotal a pokračuje "Tenis je ideální doplňkový sport pro fotbalistu a když k tomu přidáte formu soutěže, jde o ideální tréninkovou jednotku."

Tak se v úterním dopoledni všichni Votroci sešli v areálu LTC Hradec Králové, aby sehráli svůj tenisový turnaj. Jako host byl přizvaný i generální ředitel klubu Ing. Richard Jukl. Dvojice a nalosování do skupin určil asistent trenéra Michal Šmarda: "Snažil jsem se nalosovat skupiny tak, abychom se s Karlem Podhajským dostali co možná nejdále. Ale nepovedlo se. Vypadli jsme v základní skupině." směje se věčný optimista Michal Šmarda.

Že Votroci vládnou skvěle i tenisové raketě, to dokazovali třeba Lukáš Zich, Radim Wozniak nebo Václav Pilař. Prvně jmenovaný svedl nejeden tenisový souboj s reprezentantem a hráčem německého 1.FC Keiserslautern Adamem Hlouškem: "S Adamem jsme velcí kamarádi a když se potkáme, tak zajdeme v rámci možností na tenis. Když jsme spolu hráli, na kurtu jsme byli skoro každý den.

Turnaj začínal v základních skupinách a pouze vítězové měli právo vstoupit do play off. Po obědě tak nastalo očekávané finále, ve kterém nastoupilo trenérské duo Kotal - Matějka proti tenisově nadanému páru Lindr - Němeček. V utkání zvítězila tenisová rozvaha a zkušenost nad dravým mládím, a po hodinové bitvě si vítězství odnesli trenéři v poměru 6:4. Na třetím místě pak skončila dvojice Wozniak - Poděbradský.

Authors: Administrator

Read more http://fchk.cz/Akce/Votroci-vymenili-kopacky-za-tenisove-rakety.aspx?feed=amuzi

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže